Kiršteins: Krievija melo, ka cīnījusies ar fašismu, Mixnews.lv

Kiršteins: Krievija melo, ka cīnījusies ar fašismu (4)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 22. maijā plkst. 13:11

Krievija melo, ka tā cīnījusies ar fašismu Otrā pasaules kara laikā. Tā mikroblogošanas vietnē Twitter paziņoja Saeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksandrs Kiršteins.

Kiršteins Krievijai veltīja kritiskus vārdus, uzsverot, ka Krievija bija Vācija sabiedrotā.

Jāpiebilst, ka Latvijas politiķi ne reizi vien ir izteikušies, ka Krievijai jāatzīst Baltijas valstu okupācija. Piemēram, Sarmīte Ēlerte paziņoja, ka Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam jāatvainojas par okupāciju Integrācijas procesa Latvijā dēļ.

Komentāri 4
Jahnispirms 3 gadiem
Ir jau taisnība , ka faktiski pirms otrā pasaules kara bija apvioenojušies un izjutuši gara radniecību kā vācu tā krievu fašisti.Tas taču šodien vairs nav noslēpums.Vēlāk fašisti sakāvās, vācu fašisti pasteidzās uzbrukt pirmie.Bet tas jau lietas būtību nemaina - kurš sāk pirmais.Krievu fašisti visu laiku demagoģsiki veikli šmauca tautas - izlikās esam cīnītāji par mieru, demokrātiju utt.Nu šodien maskas kritušas.
albertspirms 3 gadiem
Kiršteinam tas prātiņš IR - kā citiem? nezinu
fdapirms 3 gadiem
Ja paši krievi ir fašisti, tad ta cīņa pret fašismu diez ko nevedās. Krievu fašisti draudzējās un pēc tam karoja ar vācu fašistiem. Baigā atšķirība! Jeb Tu domāji, ka cīņa pret fašismu uzskata faktu, ka 'Staļins iznīcināja diezgan lielu daļu no paša tautas?