Tirgotājs: Izbiedētie Latvijas iedzīvotāji izpērk graudus, Mixnews.lv

Tirgotājs: Izbiedētie Latvijas iedzīvotāji izpērk graudus

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 15. jūnijā plkst. 13:41

Saistībā ar ģeopolitisko krīzi un tam atbilstošu Latvijas politiķu retoriku, valsts iedzīvotāji sāk iepirkt tā saucamos stratēģiskos produktus. To radio Baltkom pastāstīja Latvijas Tirgotāju asociācijas vadītājs Henriks Danusēvičs.

фото

„Protams, politiskā situācija ietekmē cilvēkus, jo lielāks ir viņu optimisms – jo vairāk viņi tērē. Šodien Latvijas iedzīvotājiem ir radusies vēlme startēģiski iepirkt tos produktus, kurus valsts ir reklamējusi. Tie ir produkti, kas paredzēti lietošanai ilgākā laika posmā, piemēram, graudi, arī visādi lukturīši, utt.,” teica Danusēvičs.

Pie tam, pēc viņa teiktā, Ukrainas konflikts nav būtiski ietekmējis Krievijas produktu popularitāti Latvijas tirgū.

„Konflikts tirdzniecību nav būtiski ietekmējis. Ja, piemēram, Ukrainā uz vairākiem produktiem bija cena ar Krievijas karogu, un ukraiņi no šīm precēm atteicās, tad Latvijā tā nav,” teica Danusēvičs.

Jāatgādina, ka šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, ievērojami pieaudzis to cilvēku skaits Baltijā, kuri ir nobažījušies par kara iespēju, liecina starptautiskās informācijas un mērījumu kompānijas "Nielsen" patērētāju noskaņojuma un patēriņa paradumu pētījuma rezultāti.

Komentāri