Bērziņš atklāj grūtākos brīžus prezidenta amatā, Mixnews.lv

Bērziņš atklāj grūtākos brīžus prezidenta amatā

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 1. jūlijā plkst. 13:39

Nav vienkārši izcelt kādu laiku, kas prezidenta amatā bija vissaspringtākais, taču notikumi Ukrainā un traģēdija Zolitūdē bija visgrūtākais laiks. Tā intervijā radio Baltkom sacīja prezidents Andris Bērziņš, kura pilnvaras beidzas aptuveni pēc nedēļas.

Viņš stāstīja, ka mācījās būt par valsts galvu pakāpeniski.

„Pirmais laiks, kad mēģini saprast, par ko ir lieta, prasa vairāk pūļu nekā pēdējie gadi. Kamēr mēs atradām kopīgu valodu ar komandu, iepazināmies ar visu jautājumu loku. Skolā visu neiemācīsies, tāpēc nācās mācīties darba gaitā... Interesanti tas, ka šis darbs ir daudzveidīgs – pat vienas dienas laikā ir daudz lietu un tikšanos. Man šis darbs ir bijis interesants, es visu laiku kaut ko mācījos,” pastāstīja prezidents.

фото

Andris Bērziņš ir pārliecināts, ka šajā amatā viņa raksturs nav mainījies.

„Darugi man ir palikuši tie paši, vairāk viņu nav kļuvis,” atzina Bērziņš, piebilstot, ka tikšanās ar dažādiem cilvēkiem no visas pasaules deva viņam iespēju salīdzināt daudzas lietas un vērtības.

Jāatgādina, ka Bērziņš attiecās kandidēt uz otro amata termiņu. 8.jūlijā viņš nodos savas pilnvaras jaunievēlētajam prezidentam un pašreizējam aizsardzības ministram Raimondam Vējonim.

Komentāri