Jaunā viļņa organizatori noliedz informāciju par konkursa problēmām Sočos, Mixnews.lv

Jaunā viļņa organizatori noliedz informāciju par konkursa problēmām Sočos

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 6. jūlijā plkst. 13:12

Daudzos Latvijas medijos bija parādījusies neoficiāla informācija, ka, iespējams, nākotnē jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis atgriezīsies Jūrmalā. Tika ziņots, ka Jaunais vilnis Sočos ir atlikts līdz rudenim zemās biļešu pārdošanas dēļ. Tāpēc netika izslēgts, ka nākamgad konkurss atgriezīsies Jūrmalā.

Taču festivāla režisors Aleksandrs Revzins intervijā radio Baltkom pilnībā noliedza Jaunā viļņa problēmas Sočos.

„Mēs aizgājām no Jūrmalas, kā zināms, ne savas vainas dēļ, ne pēc savas iniciatīvas. Es pirmo reizi dzirdu informāciju par to, ka konkurss tiek atcelts vai pārcelts. Protams, nekad nesaki nekad, un mēs ar lielu cieņu attiecamies pret Jūrmalu, bet vairāk es jums neko pateikt nevaru. Mums Sočos tiešām nav nekādu problēmu, tāpēc vienkārši paskatīsimies, kā noslēgsies šis gads. Patlaban norit sagatavošanās darbi festivālam, dažādi radošie darbi,” skaidroja Revzins.

фото

Balstoties uz neoficiālu informāciju, Krievijas estrādes zvaigznes vēl nav uzaicinātas piedalīties koncertos, neskatoties uz to, ka līdz konkursa sākumam palikuši mazāk nekā divi mēneši. Tiek ziņots, ka pagaidām koncertā piedalīsies tikai tie Krievijas mākslinieki, kuriem tika liegts iebraukt Latvijā, proti, Oļegs Gazmanovs, Josifs Kobzons un Valērija.

Jāatgādina, ka šogad Jaunais vilnis no 25. līdz 30.augustam notiks Sočos.

Komentāri