Kiršteins: Latvija ir slepkavu un pedofilu paradīze, Mixnews.lv

Kiršteins: Latvija ir slepkavu un pedofilu paradīze (3)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 15. jūlijā plkst. 13:05

Latvija ir slepkavu un pedofilu paradīze. Tā mikroblogošanas vietnē Twitter raksta Saeimas deputāts Aleskandrs Kiršteins (NA), komentējot tiesas lēmumu tā saucamajā Liepājas pedofilu lietā.

“Latvija ir slepkavu un pedofilu paradīze! Saeimai steidzami jāmaina likuma panti, nodrošinot iedzīvotāju aizsardzību no šiem atkritumiem!” pārliecināts ir Kiršteins.

Uz šo Kiršteina izteikumu kāds Twitter lietotājs norādīja, ka “pamatproblēma ir valdības nicinājums PAMATVĒRTĪBĀM, bez tām nekādi likumi nenodrošinās godprātību.Liberālisms ir valsts katastrofa.”

Jāatgādina, ka Liepājas tiesa kādu tēvu un dēlu par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo sodījusi ar piespiedu darbu, vēstīja laikraksts "Kurzemes Vārds".

Tiesa tēvu sodījusi ar piespiedu darbu uz 240 stundām un probācijas uzraudzību vienu gadu, bet dēlu - ar 200 stundu piespiedu darbu un probācijas uzraudzību. Abiem solidāri jāatmaksā valstij cietušajai izmaksātā kompensācija 1120 eiro, kā arī katram jāatmaksā valstij ar tiesāšanos un advokāta pakalpojumiem saistītie izdevumi - 201,97 eiro katram. Sodu iespējams pārsūdzēt Kurzemes apgabaltiesā.

Šis lēmums izraisīja šoku sabiedrībā.

Saeimas Juridiskā komisija nākamnedēļ, 21.jūlijā, sanāks uz sēdi, lai diskutētu par situāciju saistībā ar Liepājas tiesas spriedumu, Kā sacīja komisijas deputāts Andrejs Elksniņš, sēde sasaukta 21.jūlijā, jo 20.jūlijā būs pieejams pilnais spriedums lietā par netiklu darbību veikšanu ar mazgadīgu meiteni Kurzemē. Uz komisijas sēdi plānots aicināt Tieslietu ministrijas, Ģenerālprokuratūras, kā arī tiesas pārstāvjus.

Savukārt Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokurors ir uzdevis Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokuroram pārbaudīt Liepājas tiesas sprieduma likumību un izvērtēt Liepājas prokuratūras prokurores rīcību šajā lietā.

Bet Liepājas dome atļāvusi rīkot piektdien, 17.jūlijā piketu pret Liepājas tiesas "nesamērīgi maigo" lēmumu lietā pret tēvu un dēlu, kurā viņi atzīti par vainīgiem par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo pret viņas gribu.

Komentāri 3
agrispirms 3 gadiem
Kāds te sakars ar izteikumiiem par krimu?Jauki,ka krima nenonāca profašistisko āmurikāņu rokās,kas tur kā ukrainas aizstāvji būtu nobāzējušies,tuvu krievijai,to nu tak neviens parokupāciju,ne starptautiskā saspīlējuma izraisīšanu tak nesauktu vis,ko? Ko tai laikā āmurikāņu kuģi zicēja melnajā jūrā,pretlikumīgi izbraucot caur šaurumu.Latviešu jefiņ,tici tik vienmēr pirmajam radio un tv.
labam arhitektampirms 3 gadiem
es gan domāju ,ka cien.arhitekta k-gam vajadzētu labāk nodarboties ar ēku projektēšanu un mazliet kritiskāk izvērtēt savus argumentus .vairāk kā gadu atpakaļ dzirdēju cien.kungu runājam kādā radiostacijā par krimas situāciju - nu krievija mazliet pademonstrēšot muskuļus ,krimu tai nevajagot,mazliet pabraukāšoties ar vieglo bruņutehniku pa turieni-nu rietumus pabaidīt ,tik tālu putins neiešot. tas bija kādā martā ,nu un aprīlī mums jau bija dtr un lnr ,augustā ilovaiskas slaktiņš ,humānie konvoji un krievijas karaspēks suverēnā valstī .tagad cilvēks ir pievilcis ai ausīm liepājas lietu - teikšu tā - uz šo brīdi pagaidām nekas cits ,kā politiskais diletantisms nesanāk.
Lanapirms 3 gadiem
Ja jau Latvijā virinātājus uztver kā normālu parādību, tad ko te vispār var gribēt?Nesen piedzīvoju virinātāja pretīgu uzbrukumu, bet policijā tikai smējās. Tas, ka te drīkst varot un slepkavot- mūsu valstī tas ir normāli.