NRA galvenā redaktore: Neesošas valsts Armijas diena mums nav svētki, Mixnews.lv

NRA galvenā redaktore: Neesošas valsts Armijas diena mums nav svētki (11)

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 21. februārī plkst. 17:55

Latvijā 23.februāris nav svētku diena, jo šajā dienā kādreiz tika atzīmēta vairs neesošas valsts - PSRS armijas un flotes diena, uzskata laikraksta "Neatkarīgā" galvenā redaktore Anita Daukšte.

Intervijā Radio Baltkom programmā "Razvorot" Daukšte pauda pārliecību, ka ar tādiem pašiem panākumiem varētu atzīmēt "falliskos svētkus", kas savulaik bija tika plaši Senajā Grieķijā.

"Tie nav valsts svētki Es neredzu ne mazāko iemeslu, lai tos svinētu Latvijā. Tā ir padomju armijas diena. Svētkiem ir jābūt kādam saturam. Kāds saturs ir rodams šajā dienā? Mums ir Tēva diena. Vai vēlaties iedibināt Vīrieša dienu vai Vīrišķa dienu? Senajā Grieķijā bija dažādi "falliskie svētki". Es īsti neizprotum kādu jēgu mēs varētu ielikt 23.februārī," teica Daukšte.

Atgādinām, ka 23.februārī Padomju Savienībā tika svinēta Padomju armijas un kara flotes diena. Mūsdienās šajā dienā Krievijā atzīmē Tēvijas sarga dienu.

Foto: mixnews.lv

Komentāri 11
karavirspirms 5 gadiem
kam tie ir svetki bija vara un vareja izveleties iet dienet Padomju armija vai pasedet N gadus cietuma,bet to otro izvelejas retajs tapec nevajaga nonievat tos cilvekus,kuri godigi izpildija savu pienakumu un citi pat zaudeja dzivibu,tiem tad ari 23.februaris ir svetku diena busim iecietigi!
Vivigenpirms 5 gadiem
Egilam Pats saproti ko raksti
Egilspirms 5 gadiem
23.aprīlis nekad nav Latviešu svinēta , jo tā pierādīja ka esam okupēta gadu no gada.