Jirgensons: Badošanās akcija ir tikai pirmais solis , Mixnews.lv

Jirgensons: Badošanās akcija ir tikai pirmais solis (4)

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 22. februārī plkst. 16:15

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) kolektīvu badošanās akcija ir tikai brīdinājuma streiks, pirmais solis, lai pievērstu valdības uzmanību nevienlīdzības novēršanai valsts pārvaldē, intervijā portālam "Mixnews.lv" sacīja Latvijas valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs Andrejs Jirgensons.

Viņš pavēstīja, ka akcijas laikā nebija noticis nekādu ārkārtējo gadījumu, un tajā piedalās ap 90% darbinieku, kuriem veselība atļauj piedalīties šada veidā pasākumos.

"Es šorīt atbraucu VSAA un NVA aģentūrās un filiālēs no rīta, šur tur kāds bija noplēsis mūsu plakātu par badošanos, bet tas lai paliek uz viņu sirdsapziņas. Bet principā tauta ir vienota, gatava līdz šodienai to badošanos līdz galam norisināt. Tas ir tikai pirmais solis visā šajā mūsu pasākumā. Pēc tam mēs apkoposim rezultātus un cīnīsimies tālāk," pastāstīja Jirgensons.

Viņš arī norādīja, lai arī šai akcijai nav pievērsta liela uzmanība no apmeklētāju puses, daudzi tomēr, izlasot plakātus, ir apmierināti, ka, neskatoties uz bada streiku, visi apmeklētāji tiek apkalpoti.

Savukārt to, kādas turpmākās darbības tiek plānotas, Jurgensons pagaidām nevēlējās atklāt. Badošanās akcija norisinās visu piektdienu, līdz darba dienas beigām.

Kā ziņoja portāls Mixnews, šodien Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) kolektīvi rīko protesta akciju badojoties, lai pievērstu valdības uzmanību nevienlīdzības novēršanai valsts pārvaldē.

Akcija notiek, reaģējot uz to, ka šī gada 9.janvārī Ministru prezidentam tika nosūtīta vēstule "Par nevienlīdzības novēršanu valsts pārvaldē", uz kuru 17.februārī Finanšu ministrija atbildējusi formāli, nepiedāvājot nevienu konkrētu risinājumu.

Foto: edennews.ru, galernayas.ru

Komentāri 4
XyTGlWRRLpirms 5 gadiem
All of my questions sehkned-ttalts!
GEMzxSzBMGjciaSpirms 6 gadiem
I think 周秀娜 is pretty smart. Erica, you use blog to get from "A" to "C" point. She uses her own "B" to "C". Same thing. Both ways didn't kill ayonne. Maybe, 周秀娜's way killed a lot of sperms from Tram-Boys and it affected Hong Kong's 5% productivity.
okapirms 6 gadiem
Tikai lai kādam palielinātu,citiem tas ir jānopelna.Diez vai maizes cepēji gribēs vēl vairāk strādāt un mazāk saņemt,lai no viņu samaksātajiem nodokļiem valsts pārvaldei palielinātu algas.Nauda jau no nekurienes nerodas.Tie naudas pelnītāji jau tūlīt kļus mazāk,nekā to kas grib to pārdalīt.Arī VSAA algas tiek maksātas no manis sastrādātajiem nodokļiem,un nez kāpēc viņi grib saņemt vairāk nekā es,kas viņiem to algu nopelna???