Zīmols "Anna LED" atver veikalu-studiju Berga bazārā, Mixnews.lv

Zīmols "Anna LED" atver veikalu-studiju Berga bazārā

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 1. martā plkst. 13:17

Berga bazārā atvēries jauns Latvijas zīmola „ANNA LED” veikals – studija. Zīmolu pirms divpadsmit gadiem izveidoja dizainere Anna Ledskalniņa.

Teju puse pilsētas dizaineri Annu Ledskalniņu sauc vienkārši par Anniņu. Jo mīl un ciena viņas dizaineres talantu un cilvēciskās īpašības – patiesumu un sirsnību. Tādēļ arī nav nekāds brīnums, ka zīmola jaunā veikala atvēršana sākās 18.00, bet ap 21.00 ciemiņi vēl turpināja nākt.

фото

Dizainere Anna Ledskalniņa, izdevuma "Riga This Week" redaktors Rodions Šehovcovs (pa kreisi) un "Baltic Travel Group" vadītājs Vlads Korjagins

Jaunajā veikalā – studijā zem viena jumta būs gan veikals (tajā tagad var aplūkot un uzmērīt jaunu pavasara / vasaras kolekciju, kas pērnruden demonstrēta Rīgas modes nedēļā), gan dizaina studija, kur darbojas pati Anna (vienmēr kopā ar klientu, ieklausoties viņa teiktajā), gan arī darbnīca otrajā stāvā.

фото

Veikala – studijas dizainu veidojusi pazīstamā arhitekte Zane Tetere

фото

Ļoti pavasarīga vitrīna ar tērpiem no "ANNA LED" pavasara / vasaras kolekcijas. Pievērsiet uzmanību jaunā dizainera Marka Rožencova darinātajai piespraudei – sirdij: šis rotājums Rīgā jau ir ieguvis "must have" statusu.

фото

фото

Darbnīca otrajā stāvā

Katru gadu zīmols "ANNA LED" laiž klajā divas lielas, sezonai atbilstošas pret–a–porte kolekcijas, kā arī speciālās kolekcijas Limited Edition un ekskluzīvas, pēc individuāliem pasūtījumiem darinātas lietas. Tas iespējams ne tikai pateicoties Annas talantam, bet arī viņas izcilajām darba spējām. Un, protams, zvaigžņu slimības neesamībai, kuru, pēc mūsu domām, Anna uzskata par lieku laika tērēšanu.

Mēs no sirds vēlam dizainerei panākumus, strādājot jaunajā studijā, un esam pārliecināti, ka panākumi vienkārši būs.

фото

фото

Šī ar rokām adītā mohēras kokteiļkleita ar zīda oderi Rīgā ir kļuvusi par kulta lietu

фото

PR-studijas LĪNIJA līdzīpašnieces Vladislava Galkina un Irēna Drozdova un Rīgas modes nedēļas projektu vadītājs Dmitrijs Duboviks

фото

Viesnīcas "Grand Palace" ģenerālmenedžera Bernharda Loeva sieva Svetlana

фото

Dāmas un tērpi. Otrajā plānā nepieciešamo modeli fotografē kompānijas "Olsen" partnere Olga Kazāka

фото

Dizainere Iveta Vecmane

фото

"M-Shop" saimniece Jūlija Sardikova (centrā)

фото

Radiobalss Natālija Olesika

Foto: Māris Morkāns /MixNews.lv

Komentāri