Brīnumu pilna Jaungada nakts restorānā Giardino, Mixnews.lv

Brīnumu pilna Jaungada nakts restorānā Giardino

фото

Ekskluzīvi | 2016. gada 23. decembrī plkst. 10:06

No Jaungada nakts mēs visi gaidām brīnumus un piedzīvojumus. Šo gada svarīgāko nakti mēs cenšamies pavadīt labā kompānijā kopā ar draugiem, vēlams ārpus mājām (kam ir vēlme pirmajā datumā mazgāt traukus un novākt konfektes?!) un tajā pašā laikā - ģimenes svētku brīvā atmosfērā.

фото

Labākais Jūrmalas restorāns Giardino aicina sagaidīt jauno 2017.gadu mājīgi: vislabāk var izbaudīt Jaungada svētkus, kad katrs viesis jūtas kā vakara saimnieks. Nekāda dreskoda un oficiāla reglamenta - svinam visu nakti, brīvi pārvietojoties pa visām restorāna Giardino telpām.

Pirmajā stāvā baudām svētku ēdienkarti - izmeklētas uzkodas no restorāna Giardino šefpavāra Džordžio Bikorni, kas pārvērtis itāļu virtuves ēdienu gatavošanu īstā mākslā. Biļešu cenā iekļauta arī itāļu prosecco pudele (divām personām).

фото

Vienreizēju muzikālo šovu piedāvās kolektīvs Jussendo Band, kas izpilda pasaules hitus Soul, R&B, Pop, Funk mūzikas stilos. Par to, lai būtu iespēja dejot, gādās DJ Fabriks.

фото

Pusnakti sagaidīsim ar šampanieša glāzi, un visi, kas vēlēsies turpināt sarunāties, to varēs darīt ar izmeklēta vīna (no Giardino vinotēkas) glāzi. Vīrieši vienmēr atradīs tēmu sarunai, norobežojoties cigāru klubā restorāna otrajā stāvā. Turpat visu nakti strādās bārs ar dzērieniem un uzkodām.

фото

Giardino aicina nesteidzīgi baudīt izsmalcinātu virtuvi, stilīgu interjeru, bet pie tam justies kā šaurā draugu lokā. Sagaidiet jaunā gada rītu īpaši!

фото

Ieejas biļetes cena ir 250 eiro. Reģistrēt galdiņu labāk iepriekš, zvanot pa tālruni: 677 17 555.

Komentāri