Labākās dāvanas un pats Santa Klauss - tirdzniecības centrā ELKOR PLAZA!, Mixnews.lv

Labākās dāvanas un pats Santa Klauss - tirdzniecības centrā ELKOR PLAZA!

фото

Ekskluzīvi | 2016. gada 23. decembrī plkst. 10:46

Pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada mēs burtiski skrienam pa galvu, pa kaklu, meklējot dāvanas savai ģimenei. Pārvērst šo nogurdinošo izvēli maģiskā un pasakainā piedzīvojumā Jums palīdzēs tirdzniecības centrs ELKOR PLAZA Brīvības gatvē 201. Visi zina - Ziemassvētku vecītis izvēlas dāvanas tieši šeit!!!

Bagātīgi klātu galdu svētkos jums nodrošionās nodaļa Food&Wine. Šeit gan dzirkstošie vīni, ar kuriem sagaidīsim Jauno gadu, gan plaša produktu izvēle, desas, gaļas delikateses, visdažādākie sieri un garšīgākie salāti jaunajā kulinārijas nodaļā. Dodieties ciemos? Tad jums neiztikt bez izsmalcinātu saldumus kastes un konfektēm jebkurai gaumei.

фото

Runājot par viesiem. Gada beigās, kā ierasts, ir daudz pasākumu, viesu uzņemšanu un vienmēr gribas izskatīties lieliski, eleganti un stilīgi. Neaizmirstiet par piedāvājumu Zero credit no ELKOR PLAZA - ģērbiet no galvas līdz kājām sevi un savu ģimeni, bet māksājumu sadaliet uz sešiem mēnešiem bez pārmaksas un procentiem!!!

фото

Šis piedāvājums attiecas arī uz ziemas apģērbu sportam.

Par pilno ekipējumu slēpošanai nevajag maksāt uzreiz. Sadaliet šo summu sešās daļās un baudiet ziemas atpūtu. Bet, lai ziemā nenosaltu, pievērsiet uzmanību slavenajam zīmolam CANADA GOOSE. Jāpiebilst, ka, iegādājoties preces ELKOR Sport nodaļā, jūs piedalieties loterijā ar iespaidīgām balvām!

Esat noguruši, noskrējušies un izbadējušies? Tad steidzami dodamies uz restorānu-picēriju Storano, kas atrodas ELKOR PLAZA pirmajā stāvā, tur jūs gaida īpaša Ziemassvētku ēdienkarte. Atpūsties, uzkrāt spēkus un vienkārši papusdienot pilsētas centrā...

Ilgi gan nesēžam, mums vēl ir jāizrotā eglīte. ELKOR PLAZA ir lieliska eglīšu rotājumu izvēle - īsts roku darbs, dažādās krāsās un toņos.

Jūs neesat piemirsuši, kad 2017.gads ir Gaiļa gads? Maigs, aizkustinošs gada totēms - lieliska dāvana mazulim. Bērniem veltīts praktiski viss ELKOR PLAZA otrais stāvs. Sākot ar stilīgu bērnu apģērbu, lai jūsu bērns spīdētu eglītes pasākumā līdz pat plašai rotaļlietu izvēlei, daudzas no kurām ir pieejamas tikai ELKOR PLAZA.

Lelles, mīkstās rotaļlietas, konstruktori ir jebkura bērna sapnis. To visu jūs atradīsiet ELKOR PLAZA otrajā stāvā.

Tā kā ja jums ir bērni, tad droši ņemiet viņus līdzi uz ELKOR PLAZA! Tieši šeit brīvdienās ciemosies īsts Santa Klauss! 24.,25. decembrī Santa Klauss gaidīs bērnus no 12 līdz 18, savukārt 23. un 30.decembrī viņa vizīte ELKOR PLAZA ilgs no 16 līdz 20.

фото

Bērniem būs iespēja nofotografēties ar labo brīnumdari, noskaitīt viņam dzejolīti un saņemt no viņa rokām personīgu dāvanu.

Komentāri