Radio Baltkom svin 10.gadu jubileju!

фото

Ekskluzīvi | 2017. gada 17. jūlijā plkst. 11:13

16.jūlijā apritēja tieši desmit gadi, kopš Rīgā sāka raidīt radio Baltkom 93.9. Par godu šim notikumam pirmdien, 17.jūlijā, līdz pat astoņiem vakarā norit svētku informatīvais maratons. Tiešajā ēterā viesojas politiķi, aktieri, mūziķi, uzņēmēji, sportisti, politologi un daudzi citi viesi, kas desmit gadu laikā ir bijuši radio Baltkom viesi.

фото

"Radio Baltkom ir radio stacija Latvijā, taču viesi pie mums ierodas no visas pasaules. Gan tie, kas dzīvo Latvijā, gan tie, kas ierodas Latvijā un Rīgā, gan tie, ar ko mēs sakontaktējamies pa dažādiem kanāliem ar skaipa, telefona palīdzību. Radio aktīvi attīstās, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Mēs veidojam reportāžas ar aculieciniekiem un komentētājiem ne tikai Latvijā, bet no visas zemeslodes, no dažādiem "karstajiem punktiem", pasākumiem. Mēs veidojam diskusijas par dažādām tēmām. Šodien mūsu klausītāji dzīvo dažādās pasaules vietās, bet mūsu mobilo aplikāciju ielādē pat Ķīna un Ugandā," pastāstīja radio Baltkom galvenā redaktore Natālija Mihailova.

фото

Saviem viesiem šodien radio Baltkom ir sagatavojis dažādus pārsteigumus. Viss process tiks nofilmēts un parādīts gan portālā Mixnews, gan Facebook, gan Instagram. No 16 līdz 17 studijā viesosies radio Baltkom patstāvīgie klausītāji, bet 17 - pazīstamais Krievijas humora meistars Maksims Galkins. Tāpat 17 uz radio ēkas jumta notiks populārā pianista Andreja Osokina un dziedāt'jas Katrīnas Gupalo koncerts.

фото

Sveicam radio Baltkom dzimšanas dienā!

Komentāri