Zaļā lampa: Daniilam nepieciešama mūsu palīdzība!, Mixnews.lv

Zaļā lampa: Daniilam nepieciešama mūsu palīdzība!

фото

Ekskluzīvi | 2017. gada 25. jūlijā plkst. 13:02

Zaļās lampas labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Daniilam.

Daniils dzima smagās dzemdībās, kas radīja nopietnas veselības problēmas - vidēji smaga garīgā atpalicība, runas attīstības traucējumi, bronhiālā astma un psoriāze.

Šobrīd Daniels apmeklē speciālās internātpamatskolas 4.klasi. Vislielākās grūtības zēnam sagādā bailes, komunikācija ar apkārtējiem un neizskaidrojamas histērijas lēkmes. Reizēm ģimenei ir grūti izprast histērijas iemeslus, vecākiem vien atliek ar mīlestību mierināt bērnu un cerēt, ka ar laiku šīs lēkmes paries.

Neskatoties uz būtiskiem attīstības traucējumiem, Daniilam ļoti patīk klausīties mūziku, dejot, likt puzles, spēlēt loto.

Ikdienā ģimene Daniilam apmaksā ergoterapijas, reitterapijas, audiologopēda nodarbības, vizītes pie osteopāta un rehabilitāciju smadzeņu institūtā Pēterburgā.

Ar ziedotāju atbalstu Daniils visu 2016. gadu saņēma intensīvu rehabilitāciju, kā arī apmeklēja delfīnterapiju. Kompleksā rehabilitācija un mērķtiecīga darbošanās ir devusi redzamus uzlabojumus bērna uzvedībā – zēnam ir būtiski palielinājusies uzmanības noturība un mācīties vēlme. Bet ar vislielāko prieku ģimene atzīmē vārdu krājuma palielināšanos un jēgpilnu vārdu lietošanu. Daniils sāk veidot teikumus un mācās izteikt savas vēlmes.

Zēnam ir ārkārtīgi svarīgi turpināt iesāktās terapijas, lai zēna attīstība turpinātos. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu un jau iepriekš pateicas ikvienam cilvēkam, kas nav palicis vienaldzīgs un ir palīdzējis Daniilam.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai 2017.gadā Daniils varētu saņemt:

• Rehabilitācija veselības centrā “Ķengarags”( ergoterapija, montessori nodarbības, logopēds, fizioterapija, nodarbības baseinā) - 2120 eiro;

• Rehabilitācija sanatorijā “Jaunķemeri” – 720 eiro;

• Delfīnterapija - 800 eiro

Lai nodrošinātu Daniilam rehabilitāciju, kopā nepieciešami 3640 eiro, no kuriem 789 eiro jau ir pieejami no 2014. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2851 eiro.

Palīdzēsim Daniilam!

Zaļās lampas labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Daniilam!

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Sekojiet līdzi raidījumam "Zaļā lampa" sociālajā tīklā Facebook!

Komentāri