Zaļā lampa: Anastasijai nepieciešama mūsu palīdzība, Mixnews.lv

Zaļā lampa: Anastasijai nepieciešama mūsu palīdzība

фото

Ekskluzīvi | 2017. gada 15. augustā plkst. 13:02

Zaļās lampas labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Anastasijai Ideļkinai.

Anastasijai ir 19 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi. Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām. Anastasija mācās Antūžu speciālajā internātpamatskolā. Lai arī Anastasija ir aktīva un draudzīga meitene, tomēr vienaudži ar viņu nedraudzējas. Viņas vienīgā draudzene ir vēl cita meitene ar īpašam vajadzībām.

Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Meitenei visās darbībās nepieciešams vecāku atbalsts un uzraudzība. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu. Lai Anastasijas stāvoklis nepasliktinātos un jau sasniegtie rezultāti meitenes attīstībā saglabātos un progresētu, ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi. Uz vietas Jēkabilī rehabiltācijas iespējas nav lielas, kā arī nepieciešama rehabiltācija intesīva kursa veidā.

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt 2 rehabiltācijas kursu veikšanai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas kursam nepieciešami 1140 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāzas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj.

Palīdzēsim Anastasijai!

Zaļās lampas labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Anastasijai!

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Sekojiet līdzi raidījumam "Zaļā lampa" sociālajā tīklā Facebook!

Komentāri