Pienācis laiks modernai mūzikai – pienācis laiks Lounge FM!, Mixnews.lv

Pienācis laiks modernai mūzikai – pienācis laiks Lounge FM!

фото

Ekskluzīvi | 2017. gada 13. decembrī plkst. 18:25

No 13.decembra Latvijas radio ēterā ir parādījusies jauna stacija - Lounge FM. Par to savā "Facebook" lapā paziņoja Mix Media Group vadītājs un radiostacijas Lounge FM dibinātājs Andrejs Feldmanis.

"Sveicināti! Man Jums ir kas sakāms. Radio Baltkom dzirdamā mūzika ir atradusi sev jaunu, pati savu, mājvietu - frekvencē 99,5. Tie, kam patīka, kas jautāja un interesējās - laipni lūgti! Pārējie, lūdzu, nesatraucieties... :) P.S. Klikšķiniet uz banera,"- raksta A. Feldmanis.

фото

Kā jau var noprast no šīs ziņas, radio Lounge FM 99.5 mūzikas formātu veido tieši tās radio Baltkom dziesmas, par kurām klausītāji ir bijuši sajūsmā jau vairāk kā 10 gadus. Šis unikālais mūzikas formāts, vieglā džeza, blūza un fanka melodijas, ir iekarojušas dažāda vecuma un profesiju cilvēku sirdis un tagad ir klausāmas atsevišķā frekvencē - 99,5 un priecēs klausītājus ikdienu, 24 stundu garumā.

"Tie, kam patika, kas jautāja un interesējās - laipni lūgti! Pārējie, lūdzu, nesatraucieties... :)," - šis banneris ved uz mājaslapu, kurā 24 stundu garumā varat klausīties Lounge FM.

Īpašu šarmu radio Lounge FM piešķir popmūzikas un rokmūzikas dziesmu džeža kaverversijas, kas izraisa interesi par šo dziesmu izcelsmi – kurš galu galā ir uzrakstījis šo kompozīciju oriģinālus?

Šī šarmantā, modernā mūzika uzreiz piesaista uzmanību ar savu oriģinalitāti. To var klausīties gan darba laikā, gan ceļā, kā arī šī mūzika rada patīkamu atmosfēru, baudot maltīti un netraucē biznesa sarunām pie kafijas tases. Pirmo reizi klausoties Lounge FM, tā uzreiz kļūs par Jūsu mīļāko radiostaciju.

Klausieties radio Lounge FM frekvencē 99.5, kā arī internetā!