MIX FM diskotēka: visas biļetes izpārdotas! Gaidām Jūs nākamajā kruīzā!, Mixnews.lv

MIX FM diskotēka: visas biļetes izpārdotas! Gaidām Jūs nākamajā kruīzā!

фото

Ekskluzīvi | 2018. gada 18. maijā plkst. 18:07

Sestdien, 19.maijā pl.19.00 Mix Media Group atklāj deju mūzikas sezonu ar radio MIX FM 102.7 diskotēku "Mix On The Water" uz kuģa-restorāna "Rīgas Pērle" klāja.

Jāpiebilst, ka mēs atklājam deju sezonu ar pilnīgu anšlagu – jau pirms vairākām dienām visas biļetes tika izpārdotas.

Bet ko citu Jūs sagaidījāt? Skaists vasaras vakars uz burvīga kuģa klāja, no kura var vērot mūsu pilsētas vislabākos skatus jūras viļņu skaņu pavadījumā, ēdieni un dzērieni no restorāna "Rīgas Pērle" šefpavāriem – tas viss rada neatkārtojamu mājīgu atmosfēru!

Trīs stundu garais kruīzs pa Daugavu notiks jautro deju hītu pavadībā. Par viesu garastāvokli rūpēsies radio MIX FM dīdžeji – Goša Tiplovs un Poļina Kuzmina, kuri sarūpēs visiem interesantas spēles un konkursus. Kā arī, kruīza laikā tiks izspēlētas biļetes uz "Krievu kino nedēļu", kas norisināsies no 24. līdz 30.maijam, "Maskavas namā".

Ņemot vērā, ka visas biļetes uz mūsu kruīzu tika izpārdotas, varam secināt, ka radio MIX FM ideja rīkot diskotēku uz kuģa klāja patika mūsu klausītājiem! Un mēs no savas puses solam neatstāt Jūs krastā un ceram vēl ne vienu reizi tikties uz kuģa "Rīgas Pērle" klāja!

Tikai iesakām Jums neatlikt biļešu pirkšanu uz pēdējo brīdi, jo mūsu nākamais muzikālais kruīzs itāļu stilā "Pizza Party" notiks jau pēc divām nedēļām, 2.jūnijā.

Itāļu uzkodas, dejas itāļu mūzikas hītu pavadībā – tas viss un vēl vairāki pārsteigumi Jūs sagaida jau pavisam drīz! Tā kā Jūs mierīgi varēsiet aizvērt acis un ļauties itāļu mūzikas burvībai, kas aiznesīs Jūs uz Toskānas jūras krastu...

Sīkāku informāciju par mūsu kruīziem Jūs varat atrast mūsu "Facebook" lapā.

Kā arī, Jums ir iespēja laimēt biļetes uz mūsu itāļu kruīzu, piedaloties konkursā, kas notiek radio MIX FM pēc 09.00, rīta raidījumā "Rassvet-Šou" ietvaros. Tiešā ētera telefona numuri - 67221027 un 67331027.

Tiešo videotranslāciju no studijas var skatīties ŠEIT.

Ja Jums neizdosies laimēt biļetes, tos var nopirkt internetā, "Biļešu serviss" mājaslapā pa demokrātiskām cenām.

Gaidām Jūs 2.jūnijā, uz kuģa "Rīgas pērle" klāja! Mūsu ceļojums sāksies pl.19.00 un beigsies pl.22.00 (ieeja – no pl.18.30). Bet, protams, neviens Jūs nedzīs prom uzreiz! Jūs vēl varēsiet mierīgi pabeigt maltīti un dejot līdz pl.23.00, kamēr neizdzirdēsiet kuģa kapteiņa atvadīšanos no Jums ar vārdiem: Arrividerči!

Komentāri