"Radio MIX FM" diskotēkas turpināsies uz "Rīgas pērle" klāja ar 90-to gadu hītiem, Mixnews.lv

"Radio MIX FM" diskotēkas turpināsies uz "Rīgas pērle" klāja ar 90-to gadu hītiem

фото

Ekskluzīvi | 2018. gada 1. jūnijā plkst. 15:51

Mix Media Group aicina visus 90-to gadu deju mūzikas cienītājus uz jau trešo pasākumu virknes "Radio MIX FM 102.7 diskotēka" pasākumu uz kuģa "Rīgas Perle"!

Jau 16.jūnijā, plkst.19.00 Jūs sagaida neaizmirstams Classic Dance Hits of the 90s stila kruīzs pa Daugavu, skanēs Jūsu mīļākās jaunības laiku dziesmas, vakaru vadīs Mix FM dīdžeji - Goša Tiplovs un Poļina Kuzmina, tiks izspēlētas dažādas spēles un konkursi, kā arī uzstāsies īpašie vakara viesi.

Tie būs svētki tiem, kas jaunībā klausījās deju mūziku kasetēs! Tiem, kas ierakstīja radio frekvences MIX FM 102.7 ēteru un par pēdējo naudu iegādājas Dj jaunākās dziesmas mūzikas veikalos.

Tiekamies 3 stundu nostalģiskajā megamiksā labā kompānijā un vēl labākā garastāvoklī! Biļetes var iegādāties "Biļešu serviss" mājaslapā.

Uz kuģa "Rīgas Pērle" Jums būs pieejami 2 bāri kā arī restorāns ar daudzveidīgu šefpavāra ēdienkarti.

Informācija par pasākumu:

  • Iekāpšana no 18.30.

  • Kruīza sākums no 19.00 līdz 22.00.

  • Vakara noslēgums 23.00.

Kuģis - restorāns "Rīgas Pērle" vienlaikus var uzņemt līdz 150 viesiem, nevilcinies un nodrošini sev vietu grandiozajā ballītē! Jūsu izvēlei tiek piedāvātas sēdvietas restorāna vai uz atklātā klāja.

Papildus informāciju par pasākumu var atrast "Rīgas pērles" mājaslapā vai "Rīgas pērles" lapā sociālajā tīklā "Facebook".

Tiekamies 16.jūnijā, jau trešajā MIX FM 102.7 deju mūzikas vakarā uz "Rīga Pērle" klāja!

Komentāri