Lounge FM aicina džeza kruīzā uz RĪGAS PĒRLE klāja, Mixnews.lv

Lounge FM aicina džeza kruīzā uz RĪGAS PĒRLE klāja

фото

Ekskluzīvi | 2018. gada 18. septembrī plkst. 17:34

Radio Lounge FM un Rīgas Pērle turpina džeza kruīzu koncertu sēriju uz kuģa-restorāna mājīgā atmosfērā, 3 stundu izbraucienā pa Daugavu.

29.septembrī mēs atkal dodamies muzikālā vojažā ar radio Lounge Fm labākajiem hītiem un īpaša viesa kompānijā - džeza dziedātāja Evilena Protektore ar savu programmu "A taste of Summer".

Mēs sākām veidot šo tradīciju ar Denisa Pašķeviča mūzikas kvartetu un ceram to turpināt ar jūsu piedalīšanos siltajos rudens vakaros.

Evilena Protektore - džeza dziedātāja, Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas maģistratūras absolvente, kur tagad pasniedz džeza vokālu Evilena pavadīja gadu, studējot džeza vokālu "Santa Cecilia" valsts konservatorijā, piedalījās daudzos festivālos un projektos.

Šogad Evilena veiksmīgi piedalījās populārajā televīzijas projektā "Izklausies redzēts" telekanālā TV3.

Evilena aktīvi sadarbojās ar Latvijas vadošiem džeza mūziķiem un piedalās projektos ar vairākiem bigbendiem un citiem kolektīviem (to skaitā "Pieneņu Vīns" un "JAZZATOMY").

Kruīza koncerta programmā tiks pārstāvēti dažādu Evilenas projektu fragmenti, kas radīs neparastu žanru daudzveidības gaisotni, stādot tos priekšā sanākušajiem viņas talanta cienītājiem.

29.septembrī radio Lounge FM aicina doties aizraujošā ceļojumā džeza pasaulē trīs stundu kruīzā pa Daugavu. Šī mūzika neatstās vienaldzīgu nevienu!

  • Iekāpšana no 18.00.
  • Kruīzs no 19.00 līdz 22.00.
  • Vakara noslēgums 23.00.

Jums būs pieejams restorāns ar plašu ēdienu izvēli un bārs, atklāts klājs ar lielisku skatu uz Vecrīgu uz Daugavas krastiem.

Uz tikšanos uz RĪGAS PĒRLE borta!

Jūsu piedalīšanās palīdzēs attīstīt džeza kruīzu koncertu rīkošanas tradīciju uz Daugavas!

Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš u.c.) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens, koncerts notiks kuģa restorānā bez brauciena pa Daugavu.

Papildus informāciju var atrast portālā www.Mixnews.lv, Facebook lapās: @RigasPerle, @evilena un interneta vietnē www.rigasperle.lv.

Biļetes „Biļešu serviss” tīkla kasēs un DUS Circle-K.

Komentāri