ANONS: raidījumā "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!" - Alūksne un Smiltene, Mixnews.lv

ANONS: raidījumā "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!" - Alūksne un Smiltene

фото

Ekskluzīvi | 2018. gada 5. decembrī plkst. 13:23

Latvijā ir 76 pilsētas, katrai no tām ir sava seja. Viena ir slavena ar savu skaisto pili, otra - tiltu, trešā ar bagātāko etnogrāfijas muzeju un ceturtā - ostu. Bet pilsētas seja ir ne tikai arhitektūrā, dabā vai vēsturē. Tās galvenā bagātība ir tās iedzīvotāji. Katru dienu viņi veido savu pilsētu citādu.

Par godu Latvijas 100. gadadienai kopā ar Sabiedrības Integrācijas fondu esam sagatavojuši jaunu projektu "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!".

"Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!" ir programmu cikls latviešu valodā, kas tiks raidīts Baltkom radio katru nedēļu, trešdienās, no plkst. 14.00 līdz 15.00, un radio MIX FM 102, 7 – ceturtdienās, tajos pašos laikos.

Katrā programmā mēs jums stāstam par dažādām Latvijas pilsētām, uzzināsim, kā tās gatavojas savas valsts gadadienai. Iepazīstinām jūs ar pilsētas vadību, muzeju darbiniekiem, slaveniem pilsētniekiem utt.

5.decembrī un 6.decembrī stāstīsim par Alūksni un Smilteni!

Iepriekšējā raidījuma izlaidumu varat skatīties ŠEIT.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!" saturu atbild SIA RNR LTD.

Komentāri