Mix Media Group uzsāk jaunu raidījumu ciklu “Latvija Eiropas mājā”, Mixnews.lv

Mix Media Group uzsāk jaunu raidījumu ciklu “Latvija Eiropas mājā”

Ar lepnumu paziņojam, ka Mix Media Group uzsāk jaunu raidījumu ciklu “Latvija Eiropas mājā”!

фото

Ekskluzīvi | 2019. gada 2. aprīlī plkst. 11:21

Projekts "Latvija Eiropas mājā" ir pētnieciski un analītiski raidījumi, kuros žurnālisti pēta, un ar Latvijas politiķiem un deputātiem diskutē par Eiropas Parlamenta darbības principiem un funkcijām. Raidījumu laikā rūpīgi tiek pētīti un analizēti jautājumi par Latvijas lomu vienotā Eiropā, Eiropas Parlamenta ietekmi uz Latviju, gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām un padziļināti analizēti Eiropas procesi, gan tādi, kas jau ir sākušies, gan arī tie, kas tiks aktualizēti pēc vēlēšanām. Raidījumos tiek veikta padziļināta žurnālistiska izpēte un analīze par to kā Eiropas Parlaments var ietekmēt Latvijas iedzīvotāju dzīvi, valsts sabiedriski politiskos procesus, kā aizsargāt Latvijas intereses Eiropā un kā pati sabiedrība var ietekmēt Eiropas Parlamenta procesus utml.

Projekta uzdevums ir veidot padziļinātus analītiskus materiālus par procesiem Eiropas Parlamentā, ar mērķi informēt un izglītot sabiedrību par Eiropas Parlamenta nozīmi, darbības principiem un tā ietekmi gan Latvijas, gan arī pasaules mērogā, attiecīgi paaugstinot sabiedrības izglītotības līmeni un piederības sajūtu Eiropas Savienībai, kā arī veicināt sabiedrības atbildību un lielāku iesaisti Eiropas parlamenta vēlēšanu procesā.

Projekta formāts - 30 minūšu raidījumi, kuri katru ceturtdienu plkst. 11:00 atskaņoti Baltkom Radio ēterā un katru piektdienu plkst. 11:00 atskaņoti radio Mix FM ēterā, informācija arī izvietota audio, video un rakstu formātā ziņu portālā Mixnews.lv.

Klausies radio Baltkom tiešraidi šeit: http://www.mixnews.lv/ru/live/listen/baltkom/

Komentāri