Ar vilcienu Rīga-Minska uz Pasaules čempionātu hokejā! , Mixnews.lv

Ar vilcienu Rīga-Minska uz Pasaules čempionātu hokejā!

фото

Hokejs 2014 | 2014. gada 9. maijā plkst. 17:47

Sarauj! Esmu Kaspars Bērziņš, hokeja fans un līdz šim nevaru vien nopriecāties par to, ka šogad čempionāts notiek kaimiņvalstī - Baltkrievijā. Nu jau dažus gadus neizlaižu nevienu turnīru. Aizpagājušajā gadā lidoju uz Helsinkiem, pērn, jautri pavadījām laiku uz prāmja, ceļojot uz Stokholmu. Šogad, pēc apspriešanās ar draugiem, nolēmām doties uz Minsku ar vilcienu.

Biļetes pagaidām neesam iegādājušies, jo izrādījās, ka tās var rezervēt internetā, www.ldz.lv mājaslapā, 45 dienas pirms izbraukšanas laika. Tāpēc bez raizēm varu braukt uz vasarnīcu pie jūras! Biļetes var iegādāties ne tikai Rīgā, tās pieejamas arī Liepājā, Dubultos, Jelgavā, Krustpilī, Rēzeknē un Daugavpilī. Es biļetes pirkšu internetā. Tā būs lētāk, - vienā virzienā aptuveni 40 eiro par vietu viedkaršu vagonā vai 60 eiro par vietu četrvietīgā kupejā. Mums būs liela kompānija, tāpēc aizņemsim vismaz divas kupejas.

Viens no maniem paziņām ir pavisam aizstrādājies un tāpēc varēs mums pievienoties tikai uz vienu vai divām spēlēm. Arī viņš brauks ar vilcienu, par to jau esam vienojušies. Piektdien, 9.datumā, pl. 18.00 viņš izbrauc no Rīgas. Nākamajā rītā, pl. 6.45 mēs satiekamies Minskā. Tās pašas dienas vakarā mēs kopā dodamies uz spēli ar somiem, bet vakarā pl. 21:25 viņš izbrauc atpakaļ uz Rīgu. Visticamāk, mans paziņa nerezervēs numuriņu viesnīcā, pagulēs vilcienā. Gadījumā, ja mūsējie uzvarēs, iespējams, mans paziņa aizkavēsies vilciena restorāna vagonā.

Trešdien sazinājos ar Latvijas fanu kluba pārstāvi Dināru Kvedovu, lai uzzinātu, vai viņi arī brauks ar vilcienu. Viņš, sacīja, ka brauc! Fanu būšot tik daudz, ka vilciens un autobusi būs pilni, daži pat taisosties lidot. Pats Dinārs šogad organizēs fanu telti pie Kongresa nama, arī tur būšot "karsti".

Gandrīz aizmirsu, - visiem oficiālajiem čempionāta dalībniekiem un mums, faniem, baltkrievi atcēluši vīzu režīmu. Iebraucot vajag uzrādīt tikai biļeti uz spēli, der arī elektroniskā veidā. Ja brauksiet ar vilcienu, visu informāciju var uzzināt, piezvanot pa tālruni 80001181. Es pat par brokastīm jau esmu visu uzzinājis.

Satiksimies Minskā, meklējiet mūs fanu zonā!!!

Komentāri