50 cilvēki izveido savu gadu mijas uzrunas video, Mixnews.lv

50 cilvēki izveido savu gadu mijas uzrunas video

фото

Izklaide | 2013. gada 1. janvārī plkst. 13:29

Valsts vīru vai valsts sievu svētku uzrunas tik reti spēj aizraut - radīt kopības sajūtu, iedvesmu un cerību, ka esam labākie. Tā uzskata bijušais žurnālists, tagad sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Svilāns, kurš uzrakstījis un sociālajā tīklos nopublicējis savu versiju uzrunai - ko viņš svētkos vēlētos dzirdēt no politiķu mutes. Šī uzruna internetā ir izraisījusi lielu sajūsmu, un, iesaistoties daudziem entuziastiem, tagad top runas video versija, ziņo Latvijas radio.

Ivaram ideja uzrakstīt savu versiju uzrunai briedusi sen, un tā arī īstenota šā gada pēdējās dienās. Kā uzver pats runas autors, viņam runā ir svarīgi sadzirdēt cilvēku, saklausīt, ka esam ja ne vislabākie, tad labāki nekā pirms gada. Ivars atzīst, ka runu rakstījis saviem draugiem un to ievietojis sociālajos tīklos "draugiem.lv" un "facebook", taču tā izpelnījusies ne tikai draugu, bet arī daudzu citu cilvēku uzmanību un atzinību.

Ivars savā uzrunā izceļ Latvijas sportistu un kultūras darbinieku panākumi, arī ikviena ikdienas darbus, kas daudzkārt ir vērtīgāki par stratēģijām un koncepcijām. Autors uzsver arī, ka šobrīd visvairāk Latvijā trūkst uzticēšanās - un, lai uzticētos, ir jābūt drosmīgiem pievilties. Tāpat pašiem ir jādara vairāk, lai būtu mazāk iemeslu dusmoties uz valsti. Fragmentu no uzrunas tās topošajai video versijai ierunāja arī Latvijas Radio ārzemju ziņu korespondents Gints Amoliņš.

Runas video versijas tapšanā iesaistījušies gan sabiedrībā pazīstami, gan mazāk zināmi - kopumā aptuveni 50 cilvēki. Ivars atzīst, ka runas video versijas jeb mozaīkas idejas autori ir citi, arī sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Lejiņa. Viņa stāsta, ka cilvēku atsaucība ierunāt atsevišķus teikumus runas video versijai bijusi necerēti liela.

Ilustrācija: no vietnes photo.elsoar.com

Komentāri