"Playboy" izdevējs appprec 26 gadus vecu modeli, Mixnews.lv

"Playboy" izdevējs appprec 26 gadus vecu modeli

фото

Izklaide | 2013. gada 1. janvārī plkst. 13:41

Žurnāla „Playboy” dibinātājs Hjū Hefners apprecējis 26 gadus veco modeli Kristālu Harisu. Par to Harisa paziņoja mikroblogu vietnē „Twitter” 31.decembrī, ziņo ārvalstu prese.

„Šodien es kļūšu par misis Hjū Hefneri,” rakstīja modele, kura „Twitter” tīklā nomainīja vārdu pret Kristālu Hefneri. Pēc laiciņa viņa nopublicēja tās vietas fotogrāfijas, kurā notika laulību ceremonija, kā arī fotogrāfiju no pašas ceremonijas. Cermonija notika Hefnera savrupmājā Losandželosā.

Runas par to, ka Hefners un Harisa plāno apprecēties tieši pirms gadu mijas, parādījās 2012.gada decembra sākumā. Tad tika ziņots, ka „Playboy”dibinātājs un modele ir saderinājušies.

Hefners ar Harisu plānoja apprecēties 2011.gada jūnijā, taču piecas dienas pirms noliktā laulību datuma modele no līgavaiņa aizbēga. Taču 2012.gadā viņa saprata, ka nespēj viena pati tikt galā ar sadzīves grūtībām, un atgriezās pie izdevēja.

Hefneram šīs jau ir trešās laulības, Harisai – pirmās. 1949.gadā izdevējs apprecējās ar Midfredu Viljamsu, bet 1989.gadā – ar Kimberliju Konrādu.

2009.gada decembrī Kristāla Harisa bija Hefnera izdotā žurnāla „Playboy” seja.

Foto; no vietnes themalaysianinsider.com

Komentāri