Mežaparkā notiks trešais Latvijas pikošanās čempionāts, Mixnews.lv

Mežaparkā notiks trešais Latvijas pikošanās čempionāts

фото

Izklaide | 2013. gada 3. janvārī plkst. 14:12

Šogad 19.janvārī Mežaparka atrakciju kompleksā "Rīgas Sniega parks" plānots trešais rīkotais Latvijas pikošanās čempionāts, ziņo aģentūra LETA.

Pikošanās čempionāts notiks no 11:00 līdz 15:00, un tā jaunums šogad būs ziemas himna "Piko, piko vēl!" ar īpašiem deju soļiem, ko speciāli pikošanās čempionātam sacerējis mūziķis Lauris Reiniks.

Pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem un visi ziemas prieku cienītāji. Dalībniekiem būs iespēja izmēģināt spēkus un piedalīties gan individuāli, gan komandās tādās disciplīnās kā "Actimel ķegļi", "Greizais spogulis", "Piku biatlons", "Sniega katapulta" un vēl daudzās citās aizraujošās aktivitātēs. "Sniega kērlings" būs izaicinājums rūdītākajiem ziemas sporta veidu piekritējiem, taču vairākas disciplīnas būs īpaši paredzētas arī bērniem un līdzjutējiem.

Kā jau katru gadu, pasākuma noslēgumā būs lielā sapikošanās, kurā aicināti piedalīties visi sacensību dalībnieki un "Rīgas Sniega parka" apmeklētāji. Papildu sacensību laikā visi dalībnieki tiks cienāti ar "Actimel" dzērieniem un karstu tēju.

Atgādinām, ka "Actimel" rīkotais Latvijas pikošanās čempionāts notiks Mežaparkā jau trešo gadu pēc kārtas.

Foto: forum.trikky.ru, manoerdve.com, radio.chatplanet.ru

Komentāri