Anna Hetaveja: Es gribu bērnu, gribu, gribu... , Mixnews.lv

Anna Hetaveja: Es gribu bērnu, gribu, gribu... (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 4. janvārī plkst. 07:18

Aktrise Anna Hetaveja, kuras jaunākā filma "Les Miserables" pērn decembrī piedzīvoja pasaules pirmizrādi, domā par ģimenes paplašināšanos kopā ar savu jauno vīru Ādamu Šūlmanu.

"Es kopš sešpadsmit gadu vecuma esmu vēlējusies kļūt par māti. Tagad man ir 30 un es vēlos noteikta lieluma ģimeni," britu izdevumam "The Telegraph" paziņoja aktrise.

"Es velētos sākt ar vienu veselīgu bērniņu, taču varētu tikpat labi gan adoptēt, gan dzemdēt pati. Es vēlos tik daudz bērnu, cik varēšu atļauties, ne vien finansiālajā, bet arī laika ziņā, jo ikvienam ir jājūtās īpašam," stāstīja Hetaveja.

"Pēdējos divpadsmit gadus man ir bijis tikai viens mērķis: dabūt lomu, dabūt lomu, dabūt lomu. Tagad es varētu teikt, ka gribu bērnu, gribu bērnu, gribu bērnu... " saka aktrise.

фото

Aktrise, kuras veikumu Fantīnes lomā filmā "Les Miserables" kritiķi novērtēja atzinīgi un kuras tēloto Kaķsievieti filmā "The Dark Knight Rises" par "aizraujošu" nodēvējis arī ASV prezidents Baraks Obama, pēdējos divpadsmit mēnešus raksturo kā brīnišķīgu laiku.

"Es varu teikt ar pilnīgu pārliecību, ka 2012.gads bija vislabākais manā mūžā. Tas bija aizraujošs, brīnišķīgs. Es filmējos divās burvīgās filmās, man palika trīsdesmit gadu un es apprecējos ar savu mūža mīlestību," teica Anna Hetaveja.

Latvijā filma "Les Miserables" tiks demonstrēta no 8.februāra, liecina informācija "Forum Cinemas" mājas lapā.

Foto: ecorazzi.com, ryanseacrest.com

Komentāri 1
vwpirms 6 gadiem
mani neinteresē tas, ko grib šī mamzele,bērnu, vai tikai stingri nodrāzties.