Liepājā slēdz Latvijas 1.rokkafejnīcu, Mixnews.lv

Liepājā slēdz Latvijas 1.rokkafejnīcu (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 4. janvārī plkst. 13:34

Finansiālu grūtību dēļ Liepājā šonedēļ tiks slēgta Latvijas 1.rokkafejnīca, aģentūrai LETA apstiprināja kafejnīcas dibinātājs un līdzīpašnieks Raivo Mediņš.

"Slēgšanas iemesls ir tikai viens - ekonomiskā un finansiālā situācija. Šī māja ir pārāk dārga," atzina Mediņš.

Kafejnīcas operators SIA "Argolats" tiesā iesniedzis maksātnespējas pieteikumu, bet pagaidām neesot izlemts, kas notiks ar rokkafejnīcas ēku.

Atgādinām, ka rokkafejnīca Liepājā darbojās 10 gadus. Lai gan apmeklētāju skaitā īpašas izmaiņas pēdējo gadu laikā nav novērotas, tomēr ievērojami kritusies cilvēku maksātspēja.

Savukārt Latvijas 1.rokkafejnīcu, kas darbojas Rīgā, Reiterna namā, slēgt nav plānots.

Uz jautājumu, vai rokkafejnīcas atvēršana Rīgā nav viens no iemesliem, kādēļ īpašnieki vairs nespēj uzturēt otru kafejnīcu Liepājā, Mediņš atbildēja: "Nē, tas galīgi nav saistīts ar to. Mēs būtu ar mieru strādāt 24 stundas diennaktī, lai tikai rokkafejnīca Liepājā būtu, taču jāņem vērā finansiālā situācija."

Pēc viņa teiktā, Liepājas mērogiem Latvijas 1.rokkafejnīca bijusi pārāk liela.

"Varbūt tāpēc sarkano līniju sasniedzām ātrāk un mums neizdevās to atbīdīt. Kāds varbūt teiks, ka vajadzēja mēģināt strādāt citādāk, taču ar to pieredzi, ko esam uzkrājuši, strādājot 10 gadus, jāatzīst, ka mūsu iespējas turpināt darbu ir izsmeltas," sacīja Mediņš.

Latvija 1.rokkafejnīca Liepājā pēdējo reizi apmeklētājiem būs atvērta rīt, 5.janvārī. Pagājušā gada oktobrī Latvijas 1.rokkafejnīca nosvinēja savu 10 gadu jubileju.

Foto: liepajniekiem.lv, liepajaturisms.lv

Komentāri 1
rasapirms 6 gadiem
Skumji,ROĶENÏTE BIJA SUPER;-) !