Horens Stalbe jau piekto gadu strādā un bauda dzīvi Ēģiptē (VIDEO), Mixnews.lv

Horens Stalbe jau piekto gadu strādā un bauda dzīvi Ēģiptē (VIDEO)

фото

Izklaide | 2013. gada 4. janvārī plkst. 18:34

Savulaik populārais dīdžejs un dziedātājs Horens Stalbe jau piekto gadu dzīvo Ēģiptes kūrortpilsētā Dahabā, kur kopā gan ar savu bijušo, gan ar esošo sievu māca daivingu un filmē zemūdens pasauli, ziņo Latgales Reģionālā televīzija.

Šo gadu laikā ir krasi mainījies gan Horena vizuālais izskats, gan dzīves uztvere. Dzīvojot Ēģiptes bohēmistu pilsētā viņš kļuvis par nesteidzīgu dzīves filozofu un baudītāju.

Arī viņa ārejais izskats tagad ir pilnīgi atšķirīgs - Horens vairs nemaz nelīdzinās tam puisim, kādu viņu atceras pirms desmit gadiem kopā ar Lindu Leen uzstājoties Eirovīzijas nacionālās atlases finālā ar dziesmu "Stop the war". Horens tagad staigā ar iespaidīgiem drediem, māca daivot, filmē un fotografē Sarkanās jūras dzelmē, kā arī nekur nesteidzas.

фото

Linda Leen & Horens Stalbe - "Stop The War"

Pirms vairākiem gadiem Horens kopā ar tūristu grupu aizbrauca uz Ēģipti nodarboties ar daivingu. Tad arī viņš saprata, ka daivings ir radīts viņam, pārcēlās uz Dahabu un tur izveidoja niršanas klubu "Baltika".

Tagad viņš Dahabā strādā kopā gan ar savu bijušo sievu Gunitu un audžudēlu Niku, gan pašreizējo sievu Beāti un abu trīsgadīgo meitu Beatrisi. Viņu starpā konfliktu nav.

Horena pašreizējā sieva Beāte stāsta, ka Ēģiptē viņi laimīgi jūtas visu laiku, jo tur nevalda Eiropai pierastā steiga un skriešana pēc materiālajiem labumiem, ka arī skrupulozā dzīves plānošanā.

Tomēr ir viena lieta, kuras trūkumu Horens izjūt sevišķi asi. Ēģiptē nav iespēju baudīt operas mākslu un tieši opera ir tā, kas viņam tur pietrūkt visvairāk.

Atgriezties Latvijā Horens pagaidām neplāno.

Foto: foto.delfi.lv

Komentāri