"Pirelli" kalendārā 2013.gadam nav kailu skaistuļu, Mixnews.lv

"Pirelli" kalendārā 2013.gadam nav kailu skaistuļu

фото

Izklaide | 2013. gada 6. janvārī plkst. 13:53

Iznācis fotožurnālista Stīva Makkurija veidotais „Pirelli” kalendārs 2013.gadam, kurā atrodamas pasaules skaistāko sieviešu, tostarp Karlijas Mosas, Petra Ņemcovas un mātes cerībās esošās Adrianas Limas fotogrāfijas.

Ja jūs esat viens no tiem laimīgajiem, kas saņem „Pirelli” kalendāru, tad gatavojaties šokam, raksta „The Telegraph”. Nē ne tādēļ, ka kā parasti varētu vērot skaistu sieviešu kailumu, bet gan tādēļ, ka kailu cilvēku kalendārā nav vispār.

фото

2013.gadam kalendāru veidoja fotožurnālists Stīvs Makkurijs, kurš ir pazīstams ar emocionālajām Afganistānas kara bēgļu fotogrāfijām, īpaši pieminams būtu žurnāla „National Geographic” vāks 1985.gadā.

Makkurijs un „Pirelli” pierdzējusī aģente Dženifera Stāra kopā atlasīja modeles, kuru pievilcībā slēpjas kas vairāk, nekā tikai glīta āriene. Ikviena no meitenēm tika atlasīta tādēļ, ka ir pamanāma tās veiktā labdarība. Tādēļ Stāra paziņoja, ka kailums „šķaidīs ziņu” un kompromitēs šo darbu. Kailija Kūna, piemēram, aktīvi cīnās par sieviešu tiesībām Afganistānā.

фото

Tā vietā Makkurijs kopā ar vienpadsmit meitenēm, tostarp brazīlieti Izabelu Fontanu, 62 gadus veco aktrisi Soņu Bragu, Marisu Monti un mātes cerībās esošo Adrianu Limu, kura, starp citu, ir pirmā „Pirelli” meitene, kas attēlota grūtniecības laikā, devās uz Ridodežaneiro, lai uz raibo ielu fona izceltu viņu dabisko skaistumu. Kalendārā atrodamas arī Elisas Sednavas, Petras Ņemcovas, Hanna Benabdeslemas, Lijas Kebedes un Karlijas Mosas fotogrāfijas.

Jāatzīst, ka pēdējos gados „Pirelli” kalendāram veidošanā bija piesaistīti vislabākie modes fotogrāfi un dizaineri, sākot ar Mario Sorenti un Karlu Lagerfeldu līdz Patrikam Demaršeljē un Mert & Marcus, tādēļ Makkurija piesaistīšana skaidri parāda virziena maiņu, norāda avīze.

фото

Vai tas var nozīmēt, ka „Pirelli” kalendārs turpmāk būs bez kailām meitenēm? Protams, varētu domāt, ka ierastais formāts ir tikai aizejošās ēras paģiras, tomēr, kaut arī Stīva Makkurija fotogrāfijas ir satriecoši skaistas un pārdomas raisošas, mēs nevaram nedomāt par vilšanos, kas sagaida kalendāra īpašniekus pēc tā saņemšanas, noslēdz „The Telegraph”.

Foto: no vietnes modelinia.com

Komentāri