Lopesa: visu daru pati, Mixnews.lv

Lopesa: visu daru pati

фото

Izklaide | 2013. gada 7. janvārī plkst. 11:41

Dziedātāja Dženifera Lopesa pati sevi dēvē par mūsdienu renesanses sievieti un apgalvo, ka nebūt nav tāda dīva, kā citi to iedomājas, raksta "kasjauns.lv"

Nesen Lopesa pozējusi "Harper’s Bazaar" žurnāla rīkotā fotosesijā, tērpusies sudrabotā "Fendi" kleitiņā par 9 990 dolāriem un "Tom Ford" zābakos, kuru cena sasniedz 3 850 dolāru, bet viņas roku greznoja "Roberto Cavalli" rokassprādze 2 050 dolāru vērtībā.

фото

Lai gan dziedātājai asistēja vesela modes redaktoru, stilistu un asistentu svīta, noteicošas vārds it visā piederējis pašai Lopesai.

Intervijā ar žurnāla reportieriem Lopesa nedaudz pastāstījusi par savu dzīvesveidu, ģimeni un karjeru. Pusgadu ilgušajā koncertturnejā "Dance Again" viņai līdzi ceļojuši arī trīs gadus vecie dvīņi Makss un Emme. Lopesas draugs Kaspers Smārts bija devies līdzi kā turnejas galvenais horeogrāfs.

Dziedātājas rīcībā bija vesela meikapa mākslinieku komanda, garderobes pārziņi, stilisti, treneris, turnejas menedžeri, dejotāji un vēl dučiem citu asistentu un palīgu.

Par spīti lielajai jezgai, kas valda turnejās, Lopesa norāda, ka vienmēr cenšas visu padarīt, cik piezemētu vien iespējams.

"Man patīk ceļot, labi izskatīties un to visu paveikt nevainojami. Es cenšos visu darīt, cik vien iespējams vienkārši un skaisti, jo mana dzīve jau tā ir pārāk pompoza. Tāpēc es pati kravāju savu bagāžu, pati ģērbjos, pati ķemmēju savu bērnu matus un izvēlos viņu drēbes. Tam piemīt īpašs šarms un dara mūsu dzīvi skaistāku," pastāstīja Dženifera.

Foto: wallplanet.ru, krichevsky.info, mamasarollingstone.com

Komentāri