Atkārtota ekspertīze apstiprina Emijas Vainhausas nāves iemeslus, Mixnews.lv

Atkārtota ekspertīze apstiprina Emijas Vainhausas nāves iemeslus

фото

Izklaide | 2013. gada 8. janvārī plkst. 17:30

Dziedātaja Emija Vainhausa mirusi no saindēšanās ar alkoholu. Šādu secinājumu izdarījusi izmeklētaja Šerlija Redklifa, kas veica mūziķes nāves atkārtou izmeklēšanu, ziņo "Associated Press".

Nekādi aizdomīgi Vainhausas nāves apstākļi izmeklēšanā netika konstatēti. Redklifa apstiprināja, ka dziedātāja albprātīgi dzērusi alkoholu. Tiesa, kādu laiciņu pirms nāvējošās dzeršanas dziedātaja nav lietojusi alkoholu.

Izmeklētāja uzsvēra, ka alkohola līmenis dziedātājas līmenī piecas reizes pārsniedz automašīnas vadīšanai pieļaujamo un bija augstāks par to, kas tiek uzskatīts par dzīvībai bīstamu. Pēc Redklifas teiktā, alkohola koncentrācija bija pietiekama, lai neru sistēmai nodarītu tik lielu kaitējumu, ka cilvēks vienkārši aizmieg un nepamostas.

Emija Vainhausa mira 2011.gada jūlijā, pirmā nāves apstākļu izmeklēšana noslēdzās tā paša gada oktobrī.

Izmeklētāja Sjūzanna Grīnveja toreiz secināja, ka dziedatājas nāves cēlonis ir saindēšanās ar alkoholu. Tika ziņots, ka alkohola koncetrācija viņas asinīs bija 416 mg uz 100 ml asiņu. Tādējādi jaunā izmeklētāja apstiprināja šos secinājumus.

Atkārtota ekspertīze bija nepieciešama pēc tam, kad atklājās, ka Grīnvejai nebija pietiekamas kvalifikācijas. Darbā viņu pieņēma vīrs, un abiem skandāla rezultātā nācās aiziet no darba.

Foto: no vietnes hdwallpapersarena.com

Komentāri