Rīgā cer iedibināt jaunu festivālu "RE RE Rīga", Mixnews.lv

Rīgā cer iedibināt jaunu festivālu "RE RE Rīga"

фото

Izklaide | 2013. gada 8. janvārī plkst. 20:22

Sākot ar šā gada augustu, Rīgā ik gadu paredzēts rīkot starptautisku ielu mākslas un pasaules mūzikas festivālu "RE RE Rīga", kas būs pieejams bez maksas ikvienam Rīgas iedzīvotājam un pilsētas viesim, informē aģentūra LETA.

Festivāls "RE RE Rīga" būs viens no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014.gada pasākumiem, kas pirmo reizi norisināsies jau šovasar. Par galveno festivāla vietu izraudzīts AB dambis, taču daudzas performances un mūziķu priekšnesumi festivāla laikā būs baudāmi arī dažādos gas parkos, skvēros un ielās.

Šodien Rīgas vicemērs Andris Ameriks ("Gods Kalpot Rīgai"), nodibinājuma "Rīga 2014" vadītāja Diāna Čivle, būvuzņēmuma "RE&RE" vadītāji Ainārs Pauniņš un Didzis Putniņš, kā arī festivāla radošais direktors Mārtiņš Ķibers parakstīja vienošanos par Baltijas mērogā unikāla starptautiska ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāla "Re Re Rīga" rīkošanu šogad un 2014.gadā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas laikā.

Plānots, ka "RE RE Rīga" šogad pilsētā notiks no 9.augusta līdz 11.augustam, bet 2014.gadā festivāls plānots no 8.augusta līdz 10.augustam. Arī turpmākos gadus festivāla programma tiek plānota augustā.

Jaunais festivāls rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvās augstas kvalitātes mūziku un mākslu, ko ikdienā ierasts vērot koncertzālēs, teātros un muzejos, ka arī baudīt pilsētvidē.

Foto: panoramio.com

Komentāri