Entonijs Hopkinss par dzimtajām mājām gatavs maksāt 180 000 mārciņu, Mixnews.lv

Entonijs Hopkinss par dzimtajām mājām gatavs maksāt 180 000 mārciņu

фото

Izklaide | 2013. gada 9. janvārī plkst. 17:28

Populārais aktieris, sers Entonijs Hopkinss ar savu ierašanos pārsteidza nelielas mājiņas Velsā īpašniekus, turklāt aktieris vēlējās iegādāties viņu īpašumu, raksta "dailymail.co.uk"

Filmzvaigzne kopā ar sievu un diviem miesassargiem ieradās dvīņu mājā Porttalbotā un tās iemītniekiem Krisai Treinorei un Karlijam Kulveram pajautāja, vai var aplūkot māju?

фото

Striektais pāris ielūdza aktieri ar pavadītājiem mājā iekšā, kur tie pavadīja apmēram 30 minūtes, pozējot fotogrāfijām. Pēc tam viņiem tika pajautāts, vai māja ir nopērkama un par to tika piedāvāti 180 000 mārciņu. Sers Entonijs arī ielūdza ģimeni pavadīt laiku viņa īpašumā Malibu. Treinore, kurai ir divus gadus veca meita Popija, teica: "Es paskatījos laukā pa logu un ieraudzīju šoferi, kurš teica, ka uzņēmis Entoniju Hopkinsu un viņa sievu Londonā.

Tad sers Entonijs izbāza galvu pa logu un pajautāja man: "Kas jūs esat?" Mājas iepriekšējie īpašnieki man bija pastāstījuši, ka viņš ir dzimis šajā mājā un dažus gadus tajā nodzīvojis.

Viņš apgāja patiešām lielu loku apkārt mājai un pastāstīja, ka ir dzimis manas meitas guļamistabā."

Aktieris arī pastāstījis, ka dzīvo Losandželosā un ka varētu atsūtīt mums atklātnīti. Hopkinss teica, ka mēs varētu viņu apciemot, stāsta Treinore.

фото

Tad kādā brīdī viņa sieva Stella paziņoja, ka sers Antonijs varētu būt ieinteresēt māju nopirkt un piedāvāja par 180 000 mārciņu. Daudz vairāk, nekā maksā mājas šajā apvidū.

"Es par to biju jokojusi, ka, ja man tiktu izteikts šāds priekšlikums, es to apdomātu," stāstīja Treinore.

фото

Izrādās, filmzvaigzne, kuram gadu mijā palika 75 gadi, bija ceļā uz Londonu no Pembrokšīras, kur kopā ar kolumbiešu izcelsmes sievu Stellu Arojavi atjaunoja laulību solījumus.

Treinore atzina, ka bijusi mazliet šokēta, taču saprata, ka māja aktierim patiešām daudz nozīmē.

Foto: no dailymail.co.uk, monstersandcritics.com

Komentāri