Repšes māsas meita Karlīna Cauna tuvojas supermodeles statusam, Mixnews.lv

Repšes māsas meita Karlīna Cauna tuvojas supermodeles statusam

фото

Izklaide | 2013. gada 10. janvārī plkst. 17:26

Latvijas modele un bijušā premjera Einara Repšes māsas meita Karlīna Caune kļuvusi par pazīstamā modes dizainera Toma Forda pavasara – vasaras kolekcijas seju. Modes pasaulē šāds panākums uzreiz paceļ modeles par pakāpi augstāk, ļaujot pievienot priedēkli "super", ziņo kasjauns.lv

Latvijas aģentūras 2bmodels audzēknes karjera sākās 2010.gada janvārī pēc uzvaras Brazīlijā notikušajā konkursā "Supermodel of the World". Tad jelgavniece Karlīna spēja apsteigt 4000 pretendentes un kļuva par labāko, balvā saņemot līgumu ar prestižo modeļu aģentūru "Ford Models" par ceturtdaļmiljonu dolāru.

Kopš tā laika Karlīna, kuras parametri "81-62-88" tiek uzskatīti par ideāliem, aktīvi fotografējās glancētajiem žurnāliem (ELLE, Cover un daudziem citiem), piedalījās modes nedēļās, demonstrējot tādu pazīstamu modes namu kā Ives Saint-Laurent, Miu Miu, Stella McCartney kolekcijas.

фото

фото

фото

Pērnā gada janvārī Repšes māsas meita (Karļina ir viņa māsas Elīnas meita0) kļuva par modes nama "Celine" pavasara/vasaras kolekcijas seju, bet februārī, Milānas modes nedēļā par "Blumarine" un "Max Mara" kolekciju demonstrāciju zvaigzni.

фото

Karlīna "Celine" reklāmā

фото

Karlīna pērn Milānas modes nedēļā Un tagad jauns panākums – darbs ar Tomu Fordu, kas pats personīgi fotografēja Karlīnu jaunās kolekcijas reklāmām. Toms Fords kopš 1990.gada ir modes nama "Gucci" dizainers un paralēli veido apģērbus ar savu vārdu.

Foto: no vietnēm kasjauns.lv, models.com, celine.com

Komentāri