Britnija Spīrsa pamet darbu talantu šovā "The X Factor", Mixnews.lv

Britnija Spīrsa pamet darbu talantu šovā "The X Factor"

фото

Izklaide | 2013. gada 11. janvārī plkst. 20:32

Britnija Spīrsa nolēma pamest darbu talantu šovā "The X Factor", jo padzirdēja, ka šova boss Saimons Kauels gatavojas izbeigt ar viņu līgumsaistības, raksta "kasjauns.lv"

Saimons Kauels gribējis lauzt 15 miljonus dolāru vērto līgumu ar Britniju Spīrsu, jo viņas darbs šovā skatītājiem neesot paticis, – šādu informāciju no "drošiem avotiem" saņēmis portāls "MailOnline".

"Britnija un viņas komanda zināja, ka maz ticams, ka viņu lūgs atgriezties šova žūrijā. Producenti brīvdienās jau kala jaunus plānus nākamajai sezonai. Patiesība ir tāda, ka tuvojoties iepriekšējās sezonas nobeigumam, galvenie spēlētāji jau zināja, ka grib nomainīt Britniju un LA Rīdu," stāsta kāds no šova veidošanā iesaistītiem cilvēkiem.

Britnijas darbu kritizēja visas TV šova sezonas laikā, un viņas vērtēšanas stilu skatītāji nosauca par garlaicīgu. Savukārt šova veidotāji sūdzējušies, ka soliste pieprasa atpūtas brīžus ik pēc pāris konkursantu priekšnesumiem un bieži vien nav iejutusies visā notiekošajā procesā.

Kā stāsta aculiecinieki, soliste tikpat kā nav sekojusi līdzi viņu priekšnesumiem uz skatuves.

Šova atlases kārtu filmēšanas laikā Britnija vairākkārt pameta zāli. Soliste cieš no hiperaktivitātes un uzmanības deficīta sindroma (HUDS), bet nedrīkstēja lietot medikamentus problēmas novēršanai, jo tagad lieto zāles garīgās veselības uzlabošanai, un šos abus medikamentus nedrīkst lietot vienlaicīgi.

HUDS izpaužas kā nemiers, grūtības koncentrēties uzdevumiem un pavājināta impulsu kontrole.

Britnijas menedžeris Larijs Rūdolfs gan uzskatīja, ka esot tikai "sabiezinātas krāsas".

"Kas ar visiem ir noticis? Ikreiz, kad Britnija pieceļas jeb vēlas aiziet uz labierīcībām, viņu vaino, ka pametusi šovu. Viss ir labi, viņai ļoti patīk piedalīties "The X Factor" šovā!"

Komentāri