Slēpošanas trasēs visā Latvijā daudz apmeklētāju, Mixnews.lv

Slēpošanas trasēs visā Latvijā daudz apmeklētāju

фото

Izklaide | 2013. gada 13. janvārī plkst. 08:35

Liela daļa iedzīvotāju sestdien devās baudīt ziemas priekus kādā no Latvijas slēpošanas trasēm, dažviet pie pacēlājiem veidojas rindas.

Baldonē ir atvērtas visas trases un visi ar kalnu saistītie servisi, ir pieejama arī lielākā daļa distanču slēpošanas trases. Apmeklētāju ir ļoti daudz, un pie pacēlājiem veidojas rindas. Gaisa temperatūra ir mīnus 10 grādi.

Atpūtas kompleksā "Milzkalns" pie Tukuma darbojas visas trases, izņemot "Troļļu trasi", kura tiks atvērta svētdien. Cilvēku ir daudz, pie dažiem pacēlājiem veidojas rindas.

"Žagarkalnā", Cēsīs, ir atvērtas visas trases, izņemot pusi "Cīruļkalns-2" trases, kur notiek sniega segas atjaunošanas darbi. "Žagarkalna" pārstāvis norādīja, ka aktīvās atpūtas cienītāju ir daudz, bet rindas pie pacēlājiem neveidojas.

Sniega segai palielinoties, cilvēku pieplūdums arī “Reiņa trasē” ar katru dienu ievērojami pieaug. Šīs nedēļas nogale, varētu būt viena no apmeklētākajām.

Kauguru pagasta Beverīnas novada slēpošanas centra "Baiļi" pārstāve norādīja, ka apmeklētāju ir daudz, rindas gan pie pacēlājiem neveidojas.

Slēpošanas kalna "Lemberga hūte" atpūtas vieta Ventspilī atsāks darbu svētdien plkst.11.00. Apmeklētājiem būs pieejama viena slēpošanas trase, kameršļūkšanas trase un bērnu kalniņš. Bērniem pieejamas ragavas un to izmantošana ir bez maksas.

foto: greendo.lv

Komentāri