Latvijā dzimušajai "Slēgtās skolas" zvaigznei piedzimis dēls, Mixnews.lv

Latvijā dzimušajai "Slēgtās skolas" zvaigznei piedzimis dēls (2)

фото

Izklaide | 2013. gada 14. janvārī plkst. 18:17

Latvijā dzimusī Krievijas seriāla "Slēgtā skola" zvaigzne Agata Muceniece un viņas vīrs un partneris seriālā Pāvels Prilučnijs kļuvuši par dēla Timofeja vecākiem.

Priecīgo ziņu savā profilā mikroblogu vietnē "Twitter" paziņoja pats tēvs. "Paldies par apsveikumiem. Mana mīļotā sieva dzemdēja dēliņu. Esam laimīgi. Agata un mazulis jūtas labi. Esam ļoti laimīgi! Zēns 53 cm, 3650 svars. Dēls, vesels, skaists, mans," raksta Pāvels.

Pēc žurnāla "Starhit" ziņām, Agatas grūtniecība noritējusi bez sarežģījumiem. Novembra nogalē meitene pat palepojās ar apaļo vēderiņu, publicējot bildes sociālajos tīklos.

фото

Prilučinija un Mucenieces romāns aizsākās "Slēgtās skolas" uzņemšanas laukumā. Taču jaunie cilvēki centās neafišēt savas attiecības un uzvedās kā partizāni. Tikai pērnā gada aprīlī kļuva zināms par pāra slepenajām kāzām. Turklāt laulības tika noslēgtas jau 2011.gada augustā, taču viņi slēpās un nenēsāja laulības gredzenus.

"Jaunie negribēja afišēt šo notikumu, svinēja šaurā lokā restorānā. Es pats par kāzām uzzināju tikai dažas stundas pirms svinībām. Ar Pāvelu esam pazīstam jau piecus gadus, mācījāmies vienā kursā. Viņš ļoti ilgi aplidoja Agatu, pēc tam jau viss notika," slepenību skaidroja Prilučnija draugs, aktieris Leonīds Teležinskis.

фото

Agata Muceniece ir dzimusi Rīgā, 1989.gadā. Skolas laikā apmeklēja teātra studiju, vēlāk strādāja par modeli, reklamēja pazīstamu itāļu apavu zīmolu. Pēc fotosesijām eiropā atgriežoties Rīgā, Agata iestājās LU un sāka mācīties mandarīnu valodu un literatūru, taču 2008.gadā pārcēlās uz Maskavu.

Komentāri 2
Iechaa:)pirms 5 gadiem
Aww Agata Muceniece ir mana mīļākā aktrise!:)Vēlu visu to labāko gan mazulītim, gan vecākiem!;*
rencukspirms 6 gadiem
Cik SKAISTS notikums!Veselibu mazulitim,lai izturiba jaunajiem vecakiem.!!!