Džodija Fostere beidzot atzīstas, ka ir lesbiete, Mixnews.lv

Džodija Fostere beidzot atzīstas, ka ir lesbiete

фото

Izklaide | 2013. gada 14. janvārī plkst. 21:35

Džodija Fostere "Zelta globusu 2013" ceremonijas vakarā

Jau sen klīda baumas, ka talantīgā aktrise Džodija Fostere, iespējams, esot netradicionālas seksuālās orientācijas sieviete. Svētdien Losandželosā notikušajā "Zelta globusu" ceremonijas vakarā aktrise to apstiprinājusi arī pati, raksta "kasjauns.lv"

Aktrise bija sagatavojusi ļoti atklātu un vaļsirdīgu pateicības runu, kurā sniedza atbildes uz jautājumiem, kas nodarbina sabiedrības prātus jau vairāku gadu garumā.

"Es par to tagad pateikšu skaļi un ar lepnumu. Es esmu... viena. Es pajokoju," sacīja Fostere.

Aktrise norādīja, ka draugiem viņa jau ļoti sen darīja zināmu, ka viņai ir sieviešu dzimuma partnere Sidnija Bernarda, kurai aktrise pateicas par abu kopīgo bērnu audzināšanu.

"Es nevarētu iedomāties sevi stāvam šeit, nepieminot vienu no savas dzīves kvēlākajām mīlestībām, manu brašo otro mammu bērniem, manu bijušo mīļoto, manu paštaisno dvēseļu māsu šajā dzīvē, plecu, uz kā izsūdzēt bēdas, slēpošanas kompanjoni, vismīļāko labāko draudzeni jau 20 gadu garumā – Sidniju Bernardu. Paldies tev, Sid. Es ļoti lepojos ar mūsu moderno ģimeni. Mūsu burvīgie dēli, Čārlijs un Kits, ir mans iemesls elpot un attīstīties, viņi ir manas asinis un dvēsele," atklāja aktrise.

Komentāri