Grupa Crazy Dolls jaunajā gadā aicina vairāk bučoties, Mixnews.lv

Grupa Crazy Dolls jaunajā gadā aicina vairāk bučoties

фото

Izklaide | 2014. gada 2. janvārī plkst. 20:38

Grupa "Crazy Dolls" laiž klajā jaunu dziesmu "Bučas", kas ir viena no Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināla dziesmām. Šoreiz grupas solista sacerētā melodija un dziesmas aranžējums prasīt prasījās pēc kaut kā ļoti vienkārša un mīļa. Tāpēc tapa dziesmas teksts, kurā stāstīts par tiekšanos pēc īstas laimes, kas, iespējams, slēpjas bučās un, cerams, liks katram no mums aizdomāties ,cik bieži mēs sabučojam sev tuvos un mīļos cilvēkus.

Kāds liels un anonīms grupas fans, kurš, strādājot kādā ministrijā, atsūtīja grupai dziesmas teksta video. Tas sastāv no īsiem video fragmentiem, kuri atlasīti pēc dziesmas teksta katras rindiņas uzrakstīšanas "youtube" meklētājā. Video uzskatāmi parādīts, cik daudz un dažādas izpratnes ir vārdam "bučas"! Šī oriģinālā ideja ļoti iepatikusies pašai grupai, kura nolēma šo teksta klipu publicēt savā youtube kanālā.

Iepriekš grupa "Crazy Dolls" izdevusi tādas dziesmas kā "Sorry muterīt" un "Par lapām", kuras tapušas sadarbībā Mārtiņu Freimani, kā arī "60-tie", "Positively Thinking" (Eirovīzija 2011), 100. grami u.c.

Komentāri