MIX TV TIEŠRAIDE: Šerloka Holmsa dzimšanas diena Rīgā, Mixnews.lv

MIX TV TIEŠRAIDE: Šerloka Holmsa dzimšanas diena Rīgā

фото

Izklaide | 2014. gada 4. janvārī plkst. 13:01

Sestdien, 2014. gada 4. janvārī Rīgā trešo reizi notiek pilsētas svētki, kurus pamatoti var nosaukt par starptautiskiem – "Šerloka Holmsa dzimšanas diena".

Organizatori sagatavojuši piesātinātu muzikālo un interaktīvo programmu.

Если Вы не видите изображения, пожалуйста, обновите Flash Player здесь

12.00-13.00 Gājiena dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija pie Mākslas akadēmijas no parka puses (Kalpaka bulvāris 13) Dalībnieku konkurss notiks divās kategorijās:

LABĀKAIS HOLMSS Ir atļauti visi diženā izmeklētāja tēla lasījumi – no ekranizējumiem un grāmatu tēliem, līdz individuāliem, pašu izdomātiem. Nav obligāti jāievēro kostīms no A līdz Z, galvenais, kostīmā izmantot pietiekami daudz detaļu, lai izveidotos atpazīstams tēls.

LABĀKAIS TĒLS Šajā konkursā piedalās visi iemīļotā romāna tēli – sākot ar doktoru Vatsonu un harizmātisko profesoru Moriarti, līdz mīļajaimisiss Hadsonei un skaistulei Irēnai Adlerai.

Krāšņajā gājienā piedalīsies sers Henrijs, doktors Mortimers, Berrimors un daudzi citi. Gājiena dalībnieku reģistrācija notiks savlaicīgi pirms pasākuma - "holmes.lv" mājas lapā, kā arī uz vietas organizācijas punktā. Jāreģistrējas visiem dalībniekiem, kuri grib pretendēt uz balvu. Reģistrācijai nepieciešams tēla apraksts, fotogrāfija un personas dati. Uzvarētājus nosaka žūrija.

Piedalīšanās ir bezmaksas

13.00-13.30 Gājiens līdz svētku galvenajai skatuvei Rātslaukumā (Vecrīgā). Gājienu pavada Rīgas pilsētas jātnieku policija un Viņas majestātes Anglijas karalienes konstebli.

12.00-17.00 Nodarbības kopā ar meistariem bērnu izglītojošajā centrā "Holmsu akadēmija" (Rīgas Tehniskās universitātes lielā aulā, Kaļķu ielā 1). Piedalīšanās ir bezmaksas.

**13.30-18.00 ** Lielais svētku koncerts – izrāde uz Rātslaukuma skatuves. Programmā: muzikantu, dziedātāju, aktieru un dūdinieku uzstāšanās, kā arī angļu šķirņu suņu parāde un labāko kostīmu parādes tēlu apbalvošana. Svētku torte un 160 baloniņi.

14.00-15.00 "AUZU PĀRSLU PUTRU, KUNGS" vecās labās Anglijas seru un pēru tradicionālās brokastis. Ēst tikai ar cimdiem uz rokām:) Rātslaukumā

14.00-18.00 Retro fotosalons ar Beikerstrītas dekorācijām un atribūtiem. Kopā ar fotokartiņu misis Hadsone pasniegs tējas tasi ar cepumu (Rīgas Tehniskās universitātes lielā aulā, Kaļķu ielā 1) Maksa par komlektu (foto+tēja ar misis Hadsone) EUR 15, iepriekšēja pierakstīšana "linija@pr-linija.lv" vai zvanot +371 29148691

11.00-17.00 Interaktīva ekskursija pa I. Masļeņņikova filmas "Šerloka Holmsa un doktora Vatsona piedzīvojumi" uzņemšanas vietām (katru stundu iepriekšēja pierakstīšanās "linija@pr-linija.lv" vai zvanot tālr." +371 29287890/+371 29410304")

12.00-18.00 Svētku suvenīru tirdziņš, kur varēs iegādāties Latvijas meistaru autordarbus: rotaslietas, aksesuārus un suvenīrus – atribūtus atmiņai par svētkiem (Rīgas Tehniskās universitātes lielā aulā, Kaļķu ielā 1)

19.00-21.00 Slavenās I. Masļeņņikova filmas "Šerloka Holmsa un doktora Vatsona piedzīvojumi: XX gadsimta sākums" demonstrācija kinofestivāla "SHERLOCK HOLMES CINEMA" ietvaros (Kinoteātris "K.Suns", Elizabetes 83/85) **22.00 – līdz rītam **

Svētku balle ar seru Henriju par godu mistera Šerloka Holmsa 160. dzimšanas dienai. Viesu sarakstā – misis Hadsone, doktors Vatsons ar sievu, Anglijas premjerministrs, karaliene Viktorija un Bāskervilu suns. Vairāk informācijas vēlāk uz "holmes.lv"

Komentāri