Meraija Kerija sniedz privātu koncertu diktatora dēlam, Mixnews.lv

Meraija Kerija sniedz privātu koncertu diktatora dēlam (3)

фото

Izklaide | 2014. gada 7. janvārī plkst. 15:16

Meraija Kerija diezgan bieži saņem kritiku par saviem koncertiem, kas veltīti politiskajiem līderiem ar ne pārāk labu reputāciju. Viens no lielākajiem skandāliem bija saistīts ar koncertu bijušajam Ēģiptes diktatoram Muamaram Kadafi. Šoreiz dziedātāja uzstājusies pirnča Azima, sultāna Bruneja dēla, Jaungada ballītē.

Kā vēsta ārvalstu mediji, Kerija nodziedājusi vien trīs dziesmas, bet par to saņēmusi 1.5 miljonus dolāru.

Pati māksliniece paziņoja, ka dziedāja nevis sultānam, kuru visā pasaulē uzskata par briesmīgu diktatoru, bet gan viņa dēlam Azimam, kuru viņa jau sen pazīst un nevarēja atteikt.

Komentāri 3
Munispirms 5 gadiem
Vai no LETAS nevar piedzīt kādas soda naudas ar apklamību tirgošanu?
Muļķīgākais ir tās automātā pārkopēt.
jujupirms 5 gadiem
Kārtējās žurnaļugu pamatskolas fantāzijas.
Pirmkārt Kadafi nekad nav valdījis Ēģiptē. Viš bij Lībijas diktators. Otrkārt Brunejā nav diktators bet sultāns. Likumīgs valdnieks. Slavens ar to ka ir viens no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē. Un treškārt Brunejā nekādi briesmu darbi nenotiek. Vismaz pagaidām ne. Čeka ir varena, bet robežas ir arī viņiem. VISUS sadumpot nepietiek resursu. Turklāt Bruneja ir zināma kā civilizēta valsts.
Munispirms 5 gadiem
Vispirms pajautājiet ļaudīm, kur tāda Bruneja atrodas?
Un tad uzrakstiet par sultāna briesmu draudiem, citādi nav saprotams, kāpēc visa pasaule zin, bet klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši?