UgunsGrēka jaunā sezona atgriežas 20.janvārī, Mixnews.lv

UgunsGrēka jaunā sezona atgriežas 20.janvārī

фото

Izklaide | 2014. gada 8. janvārī plkst. 07:33

Latviešu mīlētākā seriāla "UgunsGrēks" 10.sezona noslēdzās ar diviem nozīmīgiem jautājumiem - kurš tika sašauts "Mare SPA" viesnīcā? Vai donors Gunāra un Signes dēlam tika atrasts? Aizvadītās sezonas noslēgumā "Mare SPA" darba kabinetā atradās četri cilvēki un ierocis, pēc tam atskanēja šāviens. Kas notika kabinetā?

Tikmēr Pētersonu viesnīcā neatbildēts palika jautājums, vai mazajam Jānītim būs lemts dzīvot? Vai donors piekritīs ziedoties un riskēs ar savu dzīvību Gunāra dēla labā? Atbildes varēs saņemt 20.janvāra vakarā, kad ar 11.sezonu atgriezīsies "UgunsGrēka", lai turpmāk ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai 20:20 iepriecinātu skatītājus kanālā TV3!

Latviešu mīlētākā seriāla "UgunsGrēks" 10.sezona tikai nesen noslēdzās un radošā komanda jau ir gatava atgriezties pie TV3 skatītājiem. Šajā īsajā svētku starplaikā seriāla komanda strādāja, lai pie skatītājiem nonāktu "UgunsGrēka" 11.sezona. Tajā ikviens varēs uzzināt, vai izdosies izglābt Gunāra un Signes dēlu. Tas nav viss, tāpat tiks atklāts, kas notika Mare SPA darba kabinetā.

Par jauno "UgunsGrēka" sezonu vairāk atklāj scenārija autore Gunta Kalniņa: "Es kā scenārija autore ļoti ceru, ka izdosies pārsteigt un iepriecināt skatītājus arī jaunajā sezonā. "UgunsGrēka" varoņus gaida daudzi pārsteigumi un negaidīti sižeta pagriezieni. Visi stāsta varoņi cīnīsies par savu personisko laimi, mēģinot tikt galā ar visdažādākajiem šķēršļiem. Pilsētas ietekmīgās ģimenes tikmēr turpinās dalīt ietekmes sfēras, sacenšoties cīņā par varu un naudu."

Savukārt otra "UgunsGrēks" scenārija autore Inta Bernova stāsta: "Man ir liels prieks, ka mēs visi atkal tiksimies jaunajā sezonā - gan skatītāji, gan UgunsGrēka varoņi, gan seriāla veidotāji. Ir labi apzināties, ka darbs, ko tu dari, sagādā prieku daudziem cilvēkiem. Cerams, jaunā sezona mums visiem izdosies!"

Šajā "UgunsGrēka" sezonā ieradīsies jauna varone Sabīne Zivtiņa, kuras lomā iejutīsies Valmieras Drāmas teātra aktrise Māra Mennika. Sabīne atstāj tiešas, enerģiskas un vienkāršas meitenes no laukiem iespaidu.. Reizēm viņa izklausās pat mazliet vulgāra, bet visiem ir skaidrs, ka Sabīnes izteiktie salīdzinājumi nāk no sirds un viņa nevienu nevēlas aizvainot. Lai gan Sabīne izraisa simpātijas, tomēr neviens viņu neņem nopietni. Kādi piedzīvojumi sāksies "UgunsGrēkā" līdz ar Sabīnes parādīšanos?

Foto:"tv3.lv"

Komentāri