Metallica sola unikālu priekšnesumu Grammy 56.ceremonijā , Mixnews.lv

Metallica sola unikālu priekšnesumu Grammy 56.ceremonijā

фото

Izklaide | 2014. gada 8. janvārī plkst. 12:41

Ķīniešu izcelsmes pianists Lang Lang jau vairāk kā desmit gadus ir augstu novērtēts ne vien kā klasiskās mūzikas popularizētājs, bet arī kā modes un stila ikona. Šobrīd mūziķa mājvieta ir Ņujorkā

26.janvārī gaidāmajā "Grammy" ceremonijā pasaules slavenā grupa "Metallica" uzstāsies kopā ar koncertpianistu Lang Lang. "Ir pagājuši 22 gadi, kad pēdējo reizi spēlējām "Grammy" ceremonijā. Esam pagodināti, ka mūs atkal uzaicināja piedalīties" – ir vēstīts Metallica paziņojumā.

фото

Grupa deviņas reizes ir ieguvusi "Grammy" apbalvojumu, un tiek solīts, ka sadarbība ar Langu būs viena no visunikālākajām performancēm "Metallica" karjerā. Jāpiebilst, pie "Metallica" visunikālākais koncerts, iespējams, jau ir noticis – 2013.gada nogalē grupa uzstājās Antarktikā. Koncertu var noskatīties vietnē "youtube".

"Grammy" ceremonijā uzstāsies popdziedātājas Keitija Perija, Lorde, franču elektroduets "Daft Punk", soulmūzikas leģenda Stīvijs Vonders. Tiek solītas arī interesantas sadarbības, piemēram, skandalozais popdziedātājs Roberts Tikls kopā ar grupu "Chicago", Kendriks Lamars kopā ar grupu "Imagine Dragons".

Komentāri