Nabaklab atzīmēs Elvisa Preslija jubileju, Mixnews.lv

Nabaklab atzīmēs Elvisa Preslija jubileju

фото

Izklaide | 2014. gada 9. janvārī plkst. 10:05

Sestdien, 11. janvārī ar "Pete Anderson & The Swamp Shakers" koncertu klubā "Nabaklab" tiks atzīmēta leģendārā mūziķa, par rokenrola karali dēvētā Elvisa Preslija jubileja.

Pits Andresons viennozīmīgi ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas rokmūziķiem, kurš savu karjeru sāka sešdesmitajos gados kā pianists. Gadu vēlāk mūziķis taustiņinstrumentu nomainīja uz ģitāru un izveido grupu "The Melody Makers".

Kopš tā laika Pits uzstājas neskaitāmos rock’n’roll kolektīvos, un slavenais krievu mūzikas žurnālists un mūzikas eksperts Artemijs Troickis nodēvējis Pitu Andersonu par pirmo nopietni ņemamo Padomju Savienības rokmūziķi. 2009. gada septembrī, ASV Nešvilas štata ikgadējā starptautiskajā mūzikas konkursā, Pita Andresona albums "Brass-A-Billy" ieguva pirmo vietu kategorijā "Best Roskabilly Album".

Elvisa Preslija jubilejas pasākumā Pits Andersons uzstāsies ar savu grupu "Pete Anderson & The Swamp Shakers". Koncerts paredzēts divās daļās un pēc tā par klausītāju labsajūtu ar rockabilly un rock’n’roll skaņdarbiem gādās DJ Tanheizers no radio "Naba".

"Nabaklab" atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums pl. 21:00

Komentāri