K.Suns notiks kinofestivāla Sherlock Holmes Cinema noslēgums, Mixnews.lv

K.Suns notiks kinofestivāla Sherlock Holmes Cinema noslēgums

фото

Izklaide | 2014. gada 10. janvārī plkst. 07:47

Sestdien, 11.janvārī pl.14 kinoteātrī "Ksuns" notiks retrospektīvā kinofestivāla "Sherlock Holmes Cinema" noslēgums, kurš norisinājās svētku "Šerloka Holmsa dzimšanas diena" ietvaros un iepriecināja publiku nedēļas garumā ar Šerloka Holmsa detektīvfilmām.

Festivāla noslēgums tiks atzīmēts ar 1986.gada Rona Klementa Disneja multfilmas "Lieliskais peļu izmeklētājs" (The Great Mouse Detective) demonstrēšanu. Viena no spilgtākajām nostāstu "Bezils no Beikerstrītas", kuru autors - Pols Keldouns un Ivs Tituss, sērijām.

Par godu festivāla noslēgumam kompānija "CENTRUM" iepriecinās bērnus ar dāvanām radošām nodarbēm un skolai. Par festivāla programmas vadmotīvu kļuva filmu par Šerloku Holmsu pamata sižeta līnija - izmeklētāja un viņa uzticamā drauga piedzīvojumi no Amerikas līdz Krievijai. Šajā reizē skatītājiem dodu iespēju kļūt par liecieniekiem pašiem spilgtākajiem 20.gs. detektīvu izmeklējumiem, kas apvīti ar intrigām un dažādu laikmetu noslēpumainiem tēliem.

Atgādinām, ka skatītājiem vēl joprojām ir iespēja nobalsot par labāko 20.gs. ekranizāciju, kurā Šerloka Holmsa tēls ir pats spilgtākais un tuvākais literārajam pirmavotam.

Komentāri