Sagaidot Raimondam Paulam dzimšanas dienu, izdod nošu grāmatu , Mixnews.lv

Sagaidot Raimondam Paulam dzimšanas dienu, izdod nošu grāmatu

фото

Izklaide | 2014. gada 11. janvārī plkst. 09:19

Raimonda Paula dziesmu izdevniecība "MicRec", sagaidot komponista 78. dzimšanas dienu, šo svētdien, Maestro dzimšanas dienā, laiž klajā komponista 100 populārāko un jaunāko dziesmu nošu grāmatu un CD ar 20 populārāko dziesmu fonogrammām.

Grāmatā apkopotas paša komponista izvēlētas dziesmas no "zelta" repertuāra ar dzejnieku Alfrēda Krūkļa, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Vizmas Belševicas, Austras Skujiņas, Leona Brieža un citu dzejnieku tekstiem, kā arī pašas jaunākās dziesmas no teātru izrādēm "Sudraba slidas", "Marlēna", "Trubadūrs uz ēzeļa" un "Leo. Pēdējā bohēma".

Nošu grāmata būs pieejama gan atsevišķi, gan arī īpašā komplektā, kurā ietilpst arī CD ar 20 populāru Maestro dziesmu fonogrammām, jeb instrumentālajiem pavadījumiem. Šis komplekts būs īpaši noderīgs skolu vokālajiem kolektīviem, bērnu ansambļiem, solistiem un ikvienam, kurš šo instrumentālo versiju pavadījumā, šīs dziesmas varēs izpildīt pats.

Šajā CD iekļautas gan tā saucamās "karaoke" versijas, gan arī vairāku pazīstamu izpildītāju ieskaņotās oriģinālās instrumentālās fonogrammas, starp kurām tādu dziesmu pavadījumi kā "Mēmā dziesma", "Viss nāk un aiziet tālumā", "Kūko, kūko dzeguzīte", "Cāļus skaita rudenī" un daudzas citas. Grāmatas ievadvārdus rakstījusi muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

Grāmatas dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Notis sagatavojusi Juta Bērziņa un pats Maestro. Grāmatas druku nodrošinājusi tipogrāfija EVEKO, kuras vadītājs Egīls Vētra pats ir mūziķis un diriģents un labi apzinās šāda izdevuma nozīmi.

Komentāri