Rotko mākslas centrs rīkos radošās darbnīcas , Mixnews.lv

Rotko mākslas centrs rīkos radošās darbnīcas

фото

Izklaide | 2014. gada 11. janvārī plkst. 16:43

Atsaucoties uz apmeklētāju ieteikumiem, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs šogad regulāri rīkos radošās darbnīcas gan iesācējiem, gan arī cilvēkiem ar priekšzināšanām, bērniem un pieaugušajiem, aģentūru LETA informēja centra mārketinga speciāliste Inga Goldberga.

Kā pirmie uz meistarklasēm "Akvareļglezniecības pamati" un "Grafikas klase" tiks aicināti pieaugušie bez priekšzināšanām. Meistarklases nodarbības akvareļtehnikā notiks 25.janvārī un 22.februārī no pl.12 līdz 17. Tajās tiks apgūti akvareļglezniecības pamati un dažādi tehniskie paņēmieni. Darbnīcu dalībniekiem jānodrošina sev akvareļkrāsas. Darbnīcai var pieteikties līdz 20.janvārim.

Savukārt meistarklases nodarbības grafikā notiks 15.februārī un 15.martā no pl.12 līdz 17. Darbnīcu dalībniekiem jānodrošina sev A3 formāta akvareļu papīra albums. Grafikas meistarklases gaitā tiks apgūta grafikas monotipijas tehnika, iegūstot unikālu viena eksemplāra grafikas darba novilkumu, un kartongriezuma tehnika. Darbnīcai var pieteikties līdz 10.februārim.

Komentāri