Ģitāristam Džonam Frušante jauna grupa; albums gaidāms martā, Mixnews.lv

Ģitāristam Džonam Frušante jauna grupa; albums gaidāms martā

фото

Izklaide | 2014. gada 13. janvārī plkst. 07:46

Dažādi tika spekulēts, kā attīstīsies talantīgā ģitārista Džona Frušantes karjera, kad viņš 2009.gadā pavisam pameta grupu "Red Hot Chili Pepers". "Neurotic Yell Records" apstiprina – Frušante kopā ar multi instrumentālistu Omaru Rodrigezu Lopesu dibinājuši jaunu grupu "Kimono Kult", raksta "antiquiet.com".

Džons Frušante un Omars Rodrigezs-Lopess ir kopā spēlējuši gan kā solo mākslinieki, ierakstot divus albumus, gan grupas "The Mars Volta" ierakstos. Abi mūziķi izceļas kā spilgtas individualitātes, eksperimentētāji bez muzikālo stilu un izteiksmes veida ierobežojumiem.

Grupai "Kimono Kult" ir zelta sastāvs. Bez pasaules slavu iemantojušajiem Frušantes un Rodrigeza-Lopesa "Kimono Kult" spēlē arī citi ekstravaganti un talantīgi mūziķi - Terija Džendera Bendera no "Le Butcherettes", Nikola Turleja no "Weave", Dante Vaits –Aliano no "Dante Vs. Zombies", kā arī Laena Džeronimo no "The Like".

"Kimono Kult" četru dziesmu mazalbums "Hiding In The Light" būs pieejams no 4.marta. Dziesmas būs "electro/dub/afro-beat/avant-freak/jazz" instrumentāli ekstātiskas sarunas.

Komentāri