Aktrise Eimija Polere kaislīgi skūpsta rokeri Bono (VIDEO), Mixnews.lv

Aktrise Eimija Polere kaislīgi skūpsta rokeri Bono (VIDEO)

фото

Izklaide | 2014. gada 13. janvārī plkst. 12:44

Svētdien 12.janvārī aizvadītā "Golden Globe" ceremonija mūziķim un cilvēktiesību aktīvistam Bono bija aizraujoša – grupas "U2" dziesma "Ordinary Love" tika atzīta par labāko, bet Bono negaidīti saņēma kaislīgu franču skūpstu no komēdiju aktrises Eimijas Poleres.

Gaidot, kad tiks paziņotas uzvarētājas kategorijā "Labākā aktrise TV seriālā, komēdijā vai mūziklā", Bono blakussēdošās Eimijas saspringumu atviegloja masējot viņai kaklu. Kad tika nosaukts Eimijas Poleres vārds, aktrise Bono atalgoja ar negaidīti kaislīgu skūpstu. Eimija Polere "Golden Globe" atzinību saņēma par savu veikumu seriālā "Parks and Recreation".

Arī Bono un grupa "U2" saņēma apbalvojumu par dziesmu "Ordinary Love" kategorijā "Golden Globe" Labākā dziesma. "Ordinary Love" ir dzirdama filmas "Mandela: Long Walk to Freedom" skaņu celiņā.

Svinīgajā pateicības runā Bono sacīja: "Šis apbalvojums mums ir patiešām personisks. Šis vīrs (Mandela) apgrieza mūsu dzīves kājām gaisā. Šis vīrs atteicās ienīst, ne tāpēc, ka viņš nejustu dusmas vai aizvainojumu, bet gan tāpēc, ka domāja – mīlot var paveikt daudz vairāk laba."

Komentāri