Grupa Aparāts atgriežas ar muzikālo iPhone spēli bērniem, Mixnews.lv

Grupa Aparāts atgriežas ar muzikālo iPhone spēli bērniem

фото

Izklaide | 2014. gada 14. janvārī plkst. 13:03

Latviešu - dāņu muzikālā apvienība "Aparāts" pēc ilgāka klusuma brīža apvienojusi spēkus un izstrādājusi "Apple" mobilajās ierīcēs darbināmu muzikālo spēli - aktivitātes centru divus līdz četrus gadus veciem bērniem "Mooooore Bands".

Spēle "Mooooore Bands" dod ieskatu dažādos mūzikas žanros, jautrā un atraktīvā veidā parādot atšķirības gan konkrētā žanra skanējumā, gan melodijas atskaņošanai nepieciešamajos mūzikas instrumentos un to spēlēšanas manierē.

Projekta unikalitāti raksturo fakts, ka spēlē dzirdamā mūzika nav sintezēta, bet to ierakstu studijā ieskaņojuši grupas "Aparāts" mūziķi un pieaicinātie ārvalstu izpildītāji, savukārt spēles tēli ir zīmēti ar roku uz papīra un vēlāk ieskenēti.

Kopumā spēles izstrādes gaitā grupas "Aparāts" līderis Pēteris Helmss ar roku uzzīmējis vairāk nekā 1000 unikālos kadrus, lai radītu viegli uztveramu pirmsdigitālās ēras multiplikācijas efektu.

"Radot spēli mēs vēlējāmies mūsdienīgā veidā saviem bērniem dot iespēju iepazīt tik dažādo mūzikas pasauli un vairot viņos pašos interesi par mūziku un tās radīšanu, kā arī nodot mūsu bērnības veco bilžu grāmatu silto estētiku," saka viens no projekta autoriem, grupas "Aparāts" ģitārists Juris Andersons.

Spēles tapšānā ieguldījumu ir devis arī Dānijas filmu institūts, kura rīkotajā konkursā par jauniešiem un bērniem paredzētu videospēļu izstrādi, spēle "Mooooore Bands" bija starp laureātiem.

Komentāri