Hardcore apvienība Spit It Out prezentē albumu, Mixnews.lv

Hardcore apvienība Spit It Out prezentē albumu

фото

Izklaide | 2014. gada 14. janvārī plkst. 19:33

Cēsu Hardcore grupa "Spit It Out" nāk klajā ar debijas minialbumu "My Friends Are My Strength", kas tiks prezentēs četros koncertos Jelgavā, Cēsīs, Rīgā un Liepājā, dalot skatuvi ar vietējām hardcore grupām "Distill" un "Kaiman".

Pēc četriem pastāvēšanas gadiem, Cēsu grupa "Spit It Out" ir gatavi nodot smagās mūzikas cienītājiem savu pirmos studijas veikumu - minialbumu "My Friends Are My Strength", kurā apkopotas piecas dziesmas, kas radītas dažādos grupas pastāvēšanas posmos.

Klausītāju vērtēšanai tiks nodoti gan skaņdarbi, ko līdz šim ir bijis iespējams dzirdēt grupas koncertos, gan cēsnieku jaunākais veikums - dziesma "Ceļš", kas arī apvienības pirmā dziesma latviešu valodā.

"Albuma nosaukums ir aizgūts no dziesmas "My Strength" kā pateicība tiem cilvēkiem, kuri vienmēr ir līdzās. Dziesmas teksts ir radies laikā, kad grupas solists Kristaps aizvadīja rehabilitāciju pēc iekļūšanas smagā auto avārijā, kā arī vēlreiz aktualizējās, kad dalībnieks Mārtiņš cieta vardarbīgā uzbrukumā. Esam priecīgi, ka šīs situācijas ir atstātas pagātnē, taču ne mazāk priecīgi esam par domu, ka apkārt ir cilvēki no kuriem smelties cerību un gūt atbalstu brīžos, kad tas ir visvairāk nepieciešams," pastāstīja grupas pārstāvis Didzis Kozlovskis.

Albumu ir iespējams klausīties un bez maksas lejupielādēt grupas bandcamp profilā (http://spititout.bandcamp.com), kā arī drīzumā būs pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Albuma prezentācijas ietvaros Spit It Out sniegs četrus koncertus: 24.janvārī Jelgavā, klubā "Melno Cepurīšu Balerija", + Distill (Harcore, Riga) 25.janvārī Cēsīs, "Fonoklubā", + Distill (Hardcore/punk, Riga), Kaiman (Punk/hardcore) 30.janvārī Rīgā, "Nabaklab" + Distill (Hardcore/punk, Riga), Kaiman (Punk/hardcore) 31.janvārī Liepājā, klubā Fontaine Palace + Eye Sea I (metalcore, EST)

Foto:facebook.com/spititoutCHC

Komentāri