Rīgā uzstāsies hiphopa princese Eve, Mixnews.lv

Rīgā uzstāsies hiphopa princese Eve

фото

Izklaide | 2014. gada 17. janvārī plkst. 07:24

Sestdien, 22.februārī klubā "Coyote Fly" gaidāma "Gumball 3000" dzīvesstila rallija dalībnieku atkalredzēšanās pasākums, kurā uzstāsies pasaulē pazīstamā amerikāņu Hip Hop izpildītāja EVE, kas ieguvusi neskaitāmus apbalvojumus un ir nodēvēta par Hip Hop princese un leibla "Ruff Ryders" pirmo lēdiju.

Pērn dzīvesstila rallija "Gumball 3000" jubilejas tūre veda pa Eiropu, un viens no tās galvenajiem pieturas punktiem bija Rīgā. Visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja klātienē iepazīt vairāk nekā 100 ekskluzīvas automašīnas un rallija dalībniekus, kuru vidū bija gan miljonāri, gan tādas slavenības kā Deivids Haselhovs, hip hop zvaigzne Eve, amerikāņu reperis Xzibit, skeitbordists Tonijs Hauks, Gumball 3000 dibinātājs Maksimilians Kūpers un daudzi citi.

"Gumball 3000 oficiālais tūres pasākums klubā "Coyote Fly" izpelnījās dažādus titulus. Ekskluzīvo ballīti vietējā presē dēvēja gan par dārgāko gada pasākumu, gan par izšķērdīgāko, savukārt no paša rallija dalībniekiem un pasaules slavenībām dzirdējām tikai vispozitīvākās atsauksmes un komplimentus.

"Man ir patiess prieks, ka tieši klubā "Coyote Fly" notiks pasaulslavenās Hip Hop pirmās lēdijas vienīgais koncerts Latvijā. Eve ir pazīstama ar tādiem pasaules hitiem kā "Let Me Blow Ya Mind"," "Gangsta Lovin’", "Who’s that Girl," Satisfaction," "Tambourine,". Varu droši apgalvot, ka ikviens mūsu kluba apmeklētājs ir kaut reizi dzirdējis kādu no mākslinieces dziesmām un novērtēs iespēju apmeklēt koncertu," uzsver "Coyote Fly" pasākumu producents un rezidents DJ Gustavito.

Komentāri